Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kamileq27

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  kamileq27
Nick Administratora, który banował: mordensolider124
Kiedy to się stało?: Dziś koło 21;15
Opis sytuacji:  Widać wszystko na ss. Dostałem upo,za nie napisanie powodu.Napisałem "powody niżej",dlatego też odwołuje się od tych %,które nie słusznie zostały  mi przyznane.
Screen bana: 

xxx.png

  • Dislike 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem neutral bo nwm co ty edytowałeś i może była to edycja po daniu już kary, a może nie, dlatego nie staje po żadnej ze stron.

Edytowane przez katy

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, katy napisał:

Jestem neutral bo nwm co ty edytowałeś i może była to edycja po daniu już kary, a może nie, dlatego nie staje po żadnej ze stron.

Edycja było Powody up na powodu niżej/moja pomyłka dlatego też odrazu edytowałem 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamileq27 napisał:

Edycja było Powody up na powodu niżej/moja pomyłka dlatego też odrazu edytowałem 

Jeśli tak to nie wiedzę powodów kary, ale mimo wszystko zostanę neutral i zaczekam na wypowiedź @mordensolider124 w tej sprawie 

Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni po jego wypowiedzi.

  • Superka 1

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

wiele osób pisze powody up albo down, Nie widze sensu dawania procentów jeżeli blokują komuś możlwiosć komunikowania sie na forum

  • Superka 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, PiotrTM napisał:

Jestem na NIE.

Powód?

Swoją wypowiedź mogłeś edytować już po otrzymaniu warna. I pewnie gdyby nie to ostrzeżenie nadal by istniała bez żadnych zmian.

Administracja ma wgląd co było przed edycją

Więc czekam aż @mordensoldier124wstawi co napisałem przed edycja oraz dlaczego dostałem %

Tobie podziękujemy już. 

  • Like 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

 

Tak wyglądał post, za który zostałeś ukarany. Uzasadniając swoją wypowiedź pisząc "powody niżej" nie podajesz żadnego powodu, dlaczego? Otóż dlatego, że w danej chwili to Ty jesteś ostatnią osobą, która komentuje wątek, dlatego nie wiesz, jakie powody zostaną umieszczone przez osoby po Tobie. I właśnie dlatego, po konsultacji z resztą Administracji Forum, zostałeś ukarany za nieuzasadnienie swojej opinii.

  • Superka 1
  • Like 1
  • Dislike 1
  • Nie ośmieszaj się 1

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mordensoldier124 napisał:

image.png

 

Tak wyglądał post, za który zostałeś ukarany. Uzasadniając swoją wypowiedź pisząc "powody niżej" nie podajesz żadnego powodu, dlaczego? Otóż dlatego, że w danej chwili to Ty jesteś ostatnią osobą, która komentuje wątek, dlatego nie wiesz, jakie powody zostaną umieszczone przez osoby po Tobie. I właśnie dlatego, po konsultacji z resztą Administracji Forum, zostałeś ukarany za nieuzasadnienie swojej opinii.

Myślę,że większość i tak byłaby za odrzuceniem,ponieważ to podanie to był żart,więc moim zdaniem % nadane niewinnie. 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...