Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

exe_maks

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: exe_maks
Nick Administratora, który banował: blurkaa
Kiedy to się stało?: chyba dzis o 1
Opis sytuacji: siema siemano hej. oczywiscie gralem se i nic nie robilem bo szkoda czasu na spanie trzeba biegac na rc i nagle admin tepa mnie do jakiegos pomieszczenia i zamiast dania mi prezentu to mi mowi ze sprawdzany jestem wtf. no to ja mowie dawaj na tego ts bo jestem clear ez. a tu nagle patrze a tu jakis xray z 2020r (okolo) ktorego wogule nie uzywalem bo jak mozna cheatowac na takim pieknym serwerze. dostalem bana poszlem spac budze sie a tu ziomek mi pisze ze mam odwolanie pisac to pisze. prosilbym chociaz o skrocenie bana o 3 dni 😄 pozdrawiam chomika fafika. #niewinne chlopaki patrza za swiat za krat!
Screen bana: 

2021-08-03_19.50.48.png

Edytowane przez exe_maks
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 12

 

 

Bez_tytuu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 Niestety, ale miałeś więcej cheatów niż tylko X-Ray. Miałeś w wersjach gry 2 razy x-ray, niżej miałeś jeszcze jakieś wersje huzuni, na które nawet nie zdążyłam spojrzeć, bo nawet nie było sensu. Sprawdzanie Cię na anydesku trwało jakieś 2 minuty, przy czym znalałam co najmniej 4 wersje cheatów (a nawet nie zaczęłam dobrze szukać!). Dla mnie to odwołanie jest nie na miejscu, powinieneś odczekać swoją karę jak wszyscy.

  • Superka 10
  • Nie ośmieszaj się 1

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blurka_ ok ok. napisalem odwolanie tak o, ale huzuni z reka na sercu nie pobieralem ani nic. nie ogarniam rzeczy na kompie, ale jak sie da to mozesz znalezc date pobrania tego albo cos, bo to musialo byc zanim tego kompa mialem XD. a po 2, huzuni bylo na 1.8, a w launcherze nawet nie mam wgrane 1.8 XD. rozumiem, ze nie dostane unbana, ale te huzuni co nawet nwm co to jest, tez jest nie na miejscu

P.S blurka wbijesz na dyzurke zaraz?

Edytowane przez exe_maks
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 4

 

 

Bez_tytuu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, turlajdropsa napisał:

Podanie napisane dla żartu i to widać. Dostałeś bana za cheaty które były na twoim komputerze a chyba znasz regulamin ;). Jestem za odrzuceniem odwołania.

DO ODRZUCENIA 

  • Superka 3
  • Nie ośmieszaj się 2
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 

Xray był z nie tego roku i nie używany a co do huzuni było sprawdzić kiedy było używane i z którego roku. O ile się nie mylę exe nic nie usunął więc może blurka będzie chciała sprawdzić takie informacje

PS administracja powinna umieć sprawdzić takie informacje a jeżeli nie to może lepiej niech się nie bierze za sprawdzanie 😁

  • Haha 1
  • Wrr 1
  • Nie ośmieszaj się 7

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

do odrzucenia,
powody u blurki ❤️
+ zły temat odwołania
 

Edytowane przez KrychaMieczXD
  • Superka 3

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, exe_maks napisał:

ok ok. napisalem odwolanie tak o

Moim zdanie tak o to możesz odbyć całą karę będziesz miał czas żeby przemyśleć sprawę na spokojnie i wyciągnąć wnioski na przyszłość. A co do czitów to byłeś sprawdzany przez 2 min i znaleziono u Ciebie kilka zakazanych wspomagaczy samo to daje do myślenia a Twoje wyjaśnienia wyglądają tak jakbyś robił sobie żarty z całej sytuacji finalnie dostałeś bana za X-ray więc można stwierdzić że wyskakiwałeś w log-ach jak szalony... nie wiem czy @blurka_ sprawdziła paczki textur ale w nich czasami są schowane dopalacze i przez nie też wyświetla błędy w konsoli. Tak czy inaczej jak dla mnie do odrzucenia

  • Superka 2
  • Haha 1

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...