Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Fuhrer_Milch


Fuhrer_Mlich

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Fuhrer_Milch
Nick Administratora, który banował: Less_Than3

Długość bana nieokreślona
Kiedy to się stało?: Dziś tj. 30.07.2021 około godziny 14:30
Opis sytuacji: Napisałem zapytanie na pomoc, nie pierwszy raz z resztą po czym dostałem bana.(Jeżeli nick jest dla kogoś obraźliwy mogę go zmienić tylko zależy mi na koncie, a zważając na to, że nikt się nie skarżył na niestosowność nicku liczę na cofnięcie bana)
Screen bana: ...

obraz_2021-07-30_144121.png

Edytowane przez Fuhrer_Mlich
brak tagów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałeś za pierwszy człon nicku, którego pochodzenie jest wiadome (jeśli nie to można wpisać w Google, nie będę tutaj przytaczał znaczeń). Moje odczucia i świadomość wydźwięku tego słowa przyczyniły się do bana. Nick możesz zmienić na zasadach, które masz przedstawione TUTAJ.

  • Superka 2

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko po wpisaniu w tłumacz słowa Fuhrer jako pierwsze tłumaczenie wyskakuje ,,Lider,, Fuhrer_Milch-Lider Mleka? A to kto się tytułował jako Fuhrer nie ma w mojej opinii za dużego wpływu. Śmieszna sprawa że człowiek gra sobie koło tygodnia na serwerze kupuje vipa wszyscy się cieszą nikt się nie skarży a dostaje bana bo komuś się odwidziało albo skojarzył się tytuł z wiadomą osobą podtrzymuje wniosek o unbana bo nie widzę tu nic złego.A jeżeli piszesz ,,Moje odczucia i świadomość,, czyli zbanowałeś mnie ze swoich osobistych pobudek a nikomu na serwerze nie zawadzałem to trochę nieprofesjonalne.

Edytowane przez Fuhrer_Mlich
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fuhrer_Mlich napisał:

Mimo wszystko po wpisaniu w tłumacz słowa Fuhrer jako pierwsze tłumaczenie wyskakuje ,,Lider,, Fuhrer_Milch-Lider Mleka? A to kto się tytułował jako Fuhrer nie ma w mojej opinii za dużego wpływu. Śmieszna sprawa że człowiek gra sobie koło tygodnia na serwerze kupuje vipa wszyscy się cieszą nikt się nie skarży a dostaje bana bo komuś się odwidziało albo skojarzył się tytuł z wiadomą osobą podtrzymuje wniosek o unbana bo nie widzę tu nic złego.A jeżeli piszesz ,,Moje odczucia i świadomość,, czyli zbanowałeś mnie ze swoich osobistych pobudek a nikomu na serwerze nie zawadzałem to trochę nieprofesjonalne.

Przeczytaj jeszcze raz regulamin. 

Powinno być tam,że nicki nie mogą mieć nic związane z rasizmem/nazistami. Fuhrer to tytuł Hitlera,więc poprostu zmienj nick. 

Do odrzucenia 

  • Superka 2
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafnie spostrzegł @kamileq27, że zwrot ten wcale nie jest powszechnie znany jako "Lider" a tytuł wyżej wspomnianej osoby propagującej Nazizm z wiadomymi skutkami.

Cytat

A jeżeli piszesz ,,Moje odczucia i świadomość,, czyli zbanowałeś mnie ze swoich osobistych pobudek a nikomu na serwerze nie zawadzałem to trochę nieprofesjonalne.

Zarzucając mi brak profesjonalizmu, bo są mi znane wydarzenia historyczne jak i postacie z nimi związane może świadczyć, że nie byłeś do końca świadom tego, jaki nick sobie ustawiasz. Moje słowa może poprzeć istotny wpis o tym, że odpowiedzi szukałeś w tłumaczu Google, a nie w źródłach historycznych. Wciąż do odrzucenia.

Edytowane przez Less_Than3
  • Superka 1

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...