Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dregaj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...Nick zbanowanego: ...dregaj
Nick Administratora, który banował: ...blurka
Długość bana: ...10 dni
Kiedy to się stało?: ...dzis 15.45
Opis sytuacji: ...Dostalem bana za to ze mialem w explorerze szczatki x-raya ktorego pobralem 6 lipca podczas trwajacego bana i gralem sobie korzystajac z tego modpacka na surviwalu oraz na innym serverze. Gdy ban mi sie skonczyl wszelkie modyfikacje zostaly usuniete mianowicie autoclicker i x-ray ale niestety nie mialem pojecia ze w przegladarce z ktorej nie korzystam bedzie szczatka tego modpacka. W logach nie zostalo nic znalezione. 😞  prosze o un bana bo zostalem zbanowany za cos czego nie posiadam i za cos z czego nie korzystam po testowalem i usunalem 
Screen bana: ...

Zrzut ekranu (56).png

  • Superka 4
  • Wrr 1
  • Nie ośmieszaj się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krisuniu napisał:

Do odrzucenia gdyby ten x-ray może był sprzed paru miesięcy może by to przeszło. Używanie wymówki typu "O nie korzystałem z x-raya na rc admin odbanuj" nie przejdzie jest jasno napisane, że posiadanie jakichkolwiek niedozwolonych modyfikacji na komputerze skończy się blokadą.

sluchaj krisuniu czy jak ci tam , polecam przeczytac dokladnie i ze zrozumieniem bo nie mialem zainstalowanego tylko byl w historii pobierania

  • Nie ośmieszaj się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne krisuniu posiadanie ich ale jezeli wlasciciel komputera nie ma pojecia o posiadaniu szczatek na przegladarce ktorej nie uzywa to nie sadze zeby za to ban byl w logach czysto itp 

 

  • Nie ośmieszaj się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie jezeli mod X-ray byl uzywany podczas trwajacego bana na Rc to nie jest to powod do nadania kary tak samo to ze on byl w tej historii , byl bo explorera uzywa np moja siostra i ja tam nie wchodze wiec ban za czastke xraya w pobranych na explorerze 6 lipca podczas trwajacego bana z auto clickera jest nie na miejscu

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
29 minut temu, dregaj napisał:

sluchaj krisuniu czy jak ci tam , polecam przeczytac dokladnie i ze zrozumieniem bo nie mialem zainstalowanego tylko byl w historii pobierania

Krisuniowi chodziło o to, że nie musisz mieć go zainstalowanego, wystarczy  mieć go fizycznie na komputerze. Jeżeli taki plik rzeczywiście znajdował się na komputerze, to niestety niedopatrzenie z Twojej strony, ban słuszny (może i głupie zasady ale zasady). Jeżeli natomiast widniała tylko informacja o dacie pobrania, a pliku fizycznie na komputerze nie było to już jakaś podstawa do spekulacji o ewentualnym unbanie. Administracja nie ma jak Ci udowodnić że korzystałeś z x-raya, ale Ty także nie masz jak udowodnić, że z modyfikacji nie korzystałeś. Domniemanie niewinności na tym serwerze nie istnieje, ale jeżeli rzeczywiście plik pobrany był w momencie, gdy na RLceku miałeś bana to byłbym za pójściem na kompromis i potraktowaniem tego jako przyznanie sie do posiadania modyfikacji i  odpowiednim skróceniu bana.

  • Superka 1
  • Thinking 1
  • Nie ośmieszaj się 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ponieważ x-ray był pobrany podczas trwającego bana a jak ban się skończył  wszystko zostało usunięte. A druga sprawa czy administracja nie powinna nam sprawdzać rzeczy prywatnych np. Historia wyszukiwarki lub zdjęcia? Co jeżeli miał bym jakieś zdjęcia mojej dziewczyny i by była naga? 

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 6

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, zabsong napisał:

Krisuniowi chodziło o to, że nie musisz mieć go zainstalowanego, wystarczy  mieć go fizycznie na komputerze. Jeżeli taki plik rzeczywiście znajdował się na komputerze, to niestety niedopatrzenie z Twojej strony, ban słuszny (może i głupie zasady ale zasady). Jeżeli natomiast widniała tylko informacja o dacie pobrania, a pliku fizycznie na komputerze nie było to już jakaś podstawa do spekulacji o ewentualnym unbanie. Administracja nie ma jak Ci udowodnić że korzystałeś z x-raya, ale Ty także nie masz jak udowodnić, że z modyfikacji nie korzystałeś. Domniemanie niewinności na tym serwerze nie istnieje, ale jeżeli rzeczywiście plik pobrany był w momencie, gdy na RLceku miałeś bana to byłbym za pójściem na kompromis i potraktowaniem tego jako przyznanie sie do posiadania modyfikacji i  odpowiednim skróceniu bana.

ale korzystalem z niego podczas trwajacego bana czyli nie zlamalem regulaminu , po minieciu blokady wszystko zostalo usuniete ale nie wiedzialem ze pobrany byl na explorerze . ludzie zrozumcie mnie i postawcie sie w mojej sytuacji 

 

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ZbigniewStonoga napisał:

Na NIE, Krisuniu dobrze napisał, a dodatkowo sam widziałem ciebie wiele razy jak ryjesz w ziemi idealnie na złoto i netheryt

xD? Naprawdę nie wiem jak można się idealnie wkopywać po złoto, które znajduje się tylko na /warp kop  lub na działkach gdzie jest tylko drop ze stone.

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 Jeżeli chodzi o logi- szkoda, że nie wspomniałeś, że logi na Twoim komputerze są tylko z dzisiaj i wczoraj, bo to zdecydowanie zmienia postać rzeczy. Po drugie- zgłaszany byłeś niejednokrotnie, właśnie za x-raya, co tym bardziej wzbudza we mnie wątpliwości a propo Twojej niewinności. Informowałam kilka razy, że nawet za szczątki niedozwolonych modyfikacji będzie ban, więc byłeś świadomy konsekwencji posiadania szczątków w koszu, logach czy pobranych. Co do przeglądania zdjęć czy historii- przy sprawdzaniu zazwyczaj się tego nie robi, przynajmniej nie robię tego ja, więc o prywatność możecie być spokojni ;)) 

 

  • Superka 3

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...