Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

BorysPoslaniec


kamileq27

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: kamileq27
Nick osoby oskarżonej: BorysPoslaniec
Miejsce wydarzenia:  serwer MC
Data i godzina wydarzenia:  około 15;40
Opis sytuacji: Wszedłem sobie wejść na RCka popykać. Zobaczyłem "stevów" ,więc postanowiłem sobie ich pozabijać.Skoczyłem w secie 4/3 na żelaznego i skórzanego typa,pijąc przedtem siłke II niedość,że mnie  zabili na 2hity to jeszcze z 6/7 kratek ich nicki to DobryUczynek,CrejziAdam1511,niestety nie nagrałem tego,ale postanowiłem zejść po raz drugi był tam oskarżony z graczem DobryUczynek,historia się ponawia i zabijają mnie na 2/3hity. Wszystko ładnie jest na filmiku
Dowody: https://imgur.com/a/1avdyEY

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałe ś dwa hity, jeden za 4 health'a, potem dostałeś kryta z diamentowego miecza do zera HP. Na death screenie widać, że Dobry się zamachnął jeszcze w locie swoim enchantowanym kamiennym mieczem. Mogły się chyba hity niefortunnie nałożyć na siebie ze względu na laga, stąd też ten duży knockback. I w cale to nie jest 6/7 kratek tylko 2/3. Jak dla mnie co najwyżej do sprawdzenia

 1712950856_aRQBo53-Imgur_1.gif.fa77acb43b0c20da4a0222d625ffc96b.gif

  • Superka 1

love.png.861ef6fda3efdbd3c7bcb0158ef76f5c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karominya napisał:

Dostałe ś dwa hity, jeden za 4 health'a, potem dostałeś kryta z diamentowego miecza do zera HP. Na death screenie widać, że Dobry się zamachnął jeszcze w locie swoim enchantowanym kamiennym mieczem. Mogły się chyba hity niefortunnie nałożyć na siebie ze względu na laga, stąd też ten duży knockback. I w cale to nie jest 6/7 kratek tylko 2/3. Jak dla mnie co najwyżej do sprawdzenia

 1712950856_aRQBo53-Imgur_1.gif.fa77acb43b0c20da4a0222d625ffc96b.gif

Wcześniej gdy wszedłem w diax secie klepali mnie z 6/7 kratek, niestety tego nie nagrałem 

Dlatego też zszedłem drugi raz aby ich nagrać 

Pozdr 

Edytowane przez kamileq27
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crejziadam to pewniaczek co do uczynku to nie wiem sam sie z adamem bilem wiec wiem jak jest moim zdaniem powinien zostac jak najszybciej sprawdzony sam zostalem raz spacyfikowany tak samo jak ty przez cheatera

do przyjecia

  • Superka 2

Zrzut ekranu (31).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, arise napisał:

crejziadam to pewniaczek co do uczynku to nie wiem sam sie z adamem bilem wiec wiem jak jest moim zdaniem powinien zostac jak najszybciej sprawdzony sam zostalem raz spacyfikowany tak samo jak ty przez cheatera

do przyjecia

W seciku 4/3 se skoczyłem na pewniaka z siłka. 

W żelaznym 2/3 hity mnie zabił XD

Ban odrazu powinien być 

Ale niestety serwer zszedł na psy i nikt nie sprawdza 

  • Superka 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAAAK powody u @Bartek

  • Superka 1
  • Przytulas 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Na tak powody u @Bartek

  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Foksiv napisał:

na tak, powdy u bartka, ale borys bana już otrzymał :3

Możliwe, że dostał ale nie oznacza że jest czysty XD

Jego kolega wbił już po banie odpalony ale nikt go oczywiście nie sprawdzi, bo nikt nie ma czasu 🙃

Pozdr 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarłeś, rzeczywiście, momentalnie, co może sprawiać wrażenie, że sprawca posiada jakieś niedozwolone modyfikacje. Z drugiej strony, na filmiku nie widać, czy nie uderzyła Cie również druga osoba, która stała obok Ciebie. Jeżeli zaatakowali Cie we dwójkę w tym samym momencie, mając dobre enchanty na mieczach (biorąc pod uwagę, że miałeś słabą bardzo zbroję) mogli Cie zabić tak szybko, jak widać na filmiku. Na podstawie samych dowodów przez Ciebie zamieszczonych nie jestem w stanie wydać kary, mogę jedyne zlecić sprawdzenie oskarżonego przez Ciebie Gracza komuś z Administracji (bądź sobie :p).

  • Superka 1
  • Haha 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...