Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Maria420

Wyróżnione odpowiedzi

Mój nick: Maria420
Nick osoby oskarżonej: Maks401
Miejsce wydarzenia: MC
Data i godzina wydarzenia: 14.07.2021 r. 19:20
Opis sytuacji: Napisałam na czacie głównym "Kupię kilof 5/3/3 /msg" odpisał mi gracz Maks401, że on go ma. Proponował 25k, ale kiedy napisałam, że to za drogo zaproponował 17k i na taką cenę się zgodziłam. Maks401 teleportował się na moją działkę i napisał żebym zrobiła przelew. Zaproponowałam wymianę, ale on nie wiedział jak to zrobić, więc przelałam mu 17k. Podobno nie mógł mi dać tego, bo mam zablokowane na działce wyrzucanie przedmiotów co jest możliwe, więc teleportowałam się do niego na działkę. Tam też miał jakieś "problemy" z daniem mi tego kilofa, ale w końcu się udało. Tyle że to nie był kilof 5/3/3 tylko "wydajność - 2". Napisałam, że to nie jest ten kilof i proszę o zwrot pieniędzy, a ten kilof oddam. On napisał, że to jest 5/3/3. Zaproponowałam wymianę za 17,200$ której nie zaakceptował, więc napisałam jeszcze raz, że czekam na przelew. Odpisał "daj kilof", więc napisałam żeby zaakceptował wymianę na co odpisał "sheeeeeeeeeeeeees" po czym wylogował się z gry. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia. Chciałabym odzyskać te pieniądze, oddam ten kilof.
Dowody: Wrzucam dwa linki do ss w hostingu: https://megawrzuta.pl/filesgroup/c69d1b68dbb001eaea74768128d7e771.html 

https://megawrzuta.pl/filesgroup/28f8eabd80cb7c8e52a0b0f715df2628.html        (nie wiem czy to będzie super czytelne, ale zaznaczyłam czerwoną kropką wiadomości prywatne z Maks401) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na coś ty te ssy wrzuciła? Jeszcze pobierać je trzeba? Weź wrzuć je normalnie na forum a nie takie coś... 

Widzę, że piszesz prawdę i dowody to potwierdzają, więc ukarać banem. Jestem na tak.

Edytowane przez eryter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestestem na neutral z przewagą na tak, jednak nie udało mi się do końca otworzyć twoich ss.

O wiele łatwiej byłoby jeśli wrzuciłabyś zdjęcia w na forum pod swoją skargą lub na imgura, poniżej masz poradnik jak to zrobić:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...