Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

liloluska


lilolusek
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nick zbanowanego: liloluska
 

Nick Administratora, który banował: agatkahihi
 

Kiedy to się stało?: nie było mnie w tedy na serwerze
 

Opis sytuacji: nudziło mi się to chciałam sobie pograć na moim ulubionym serwerze dołącza mnie do świata a tu nagle pisze mi że zbanowali mnie za oli123o przez agatkahihi na zawsze, a w ogóle to oli123o to nick mojego młodszego brata, czasami sobie gramy na dwóch komputerach. Znaczy ja gram na laptopie on na komputerze. grałam na tym serwerze z 5 miesięcy miałam kox rzeczy i się dowiaduje że nie mogę wejść. Wkurzyłam się na niego ale nic mu nie powiedziałam. Pewnie zrobił to niechcący. Była taka sytuacja jak oli123o zbanowali za cheaty jak on cheatów nawet nie miał. Proszę to naprawić nie chce stracić rzeczy 😥 miałam domek z różowym dachem i liski a teraz już nic nie mam.
 

Screen bana: mój laptop jest trochę zepsuty i nie działa screen. Albo to ja jestem ciamajdą i nie potrawie zrobić. Ale coś takiego pisze

                                          Utracono połączenie

               -------------------------[RealCraft]--------------------------

            Jesteś zablokowany na serwerze za: mk[oli123o] przez agatkahihi

              Od bana można odwołać się na forum https://forum.realcraft.pl

                ------------------------[RealCraft]---------------------------

 

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...