Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_g_r_a_c_z_


baxter1984

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: ...baxter1984
Nick osoby oskarżonej: ..._g_r_a_c_z_
Miejsce wydarzenia: ...server
Data i godzina wydarzenia: ...10.07.2021 ok.13:04 
Opis sytuacji: ...gracz którego nick jest wyżej oskamował mnie na 3k.napisał na czacie że sprzeda stak złota napisałem wiec do niego na priv. na czcie napisał że najpierw trzeba przelac kase zrobiłem to i nie dał golda .przelałem jeszcze raz. nadal nic.wtedy napisałem na czacie ze przelałem i nadal nic. gracz sie nie odzywal.
Dowody:

skraga 10.png

skarga20.png

image.png.73dd0765b08bc5bbe80fb85ca4ce7f3d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak tagów

Inni gracze niejednokrotnie ostrzegali, że _g_r_a_c_z_ scamuje i żeby nie przelewać mu pieniędzy.

Po za tym po co przelewałeś mu 3 razy hajs jeśli było widać, że coś jest nie tak.

Jednak graczy scamuje ludzi co widać w logach i należy mu się ban.

Jestem za zaakceptowaniem

Edytowane przez wikkiaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Stak złota za 1,5k już powinien Cię zastanowić, co z tym jest nie tak.  Komenda przelewy została poprawiona, więc myślę, że oskarżony nie mógł się zasłaniać nawet tym, że mu uciekło potwierdzenie przelewu "w tłumie" wiadomości, czego nawet nie robił (polecam po 1szym przelaniu sprawdzić przelew komendą: wtedy miałbyś potwierdzenie, że pieniądze dotarły do adresata).  Masz szczęście, że oskarżony odpisywał Ci "daj hajs", gdyby nic nie napisał paradoksalnie skarga byłaby do odrzucenia, tak widać że pomimo przelewu nie dał Ci tego złota. Do zaakceptowania

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

Jestem za zakceptowaniem, ale 1,5k to wcale nie tak dużo, żeby robic z tego wielką aferę.

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...