Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

blackboy


Sz15s
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Sz15s
Nick osoby oskarżonej: blackboy
Miejsce wydarzenia: serwer mc
Data i godzina wydarzenia: 09.07.2021 ok. 19stej
Opis sytuacji: Ogółem to go ostrzegałem żeby nie żebral bo go nawet lubiłem no i ogółem nie lubię żebractwa + wyzywał więc to dużo świadczy jaką jest osobą
Dowody: screeny

blck1.png

blck2.png

blck3.png

blck4.png

Edytowane przez Less_Than3
  • Superka 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
3 godziny temu, Klusek napisał:

jestem na nie, sam sprowokowałeś zaistniałą sytuacje więc teraz ponosisz tego konsekwencje

 

1 godzinę temu, Bartek napisał:

na tak, ale tez za ukaraniem wspanialego @Sz15sbo ciagle prowokuje graczy, a pozniej zglasza

Za prowokacje niestety nie ma bana. jeżeli jest przeprowadzana w kulturalny sposób.

Pomimo że gracza lubię, skarga do zaakceptowania. Czasami warto ugryźć sie w język i zrozumieć argumenty 2giej strony. Nawet nie rozumiejąc to przynajmniej odpisywać w mniej agresywny sposób,

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że "albo oboje, albo żadne" bo zaistniała sytuacja jest w cholerę niekulturalna, aczkolwiek wydaje mi się, że doszło do prowokacji, jak mówiły osoby wyżej.

Neutral!

 

Wolf~

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...