Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ciacho
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ciacho
Nick Administratora, który banował: xKitka
Kiedy to się stało?: 2021.07.06 00:23
Opis sytuacji: Mianowicie grałem sobie for fun i zapytałem się na chacie czy ktoś nie chce kupić klucza magicznego i się zgłosił "Zeltraz", wymiana zaszła bez wielkich przeciw wskazań 😄 po czym mnie perfidnie zbanował na 2h... Następnego dnia się loguje na grę, pograłem z 30 minut jakoś i dostaje bana od "xKitka" dosłownie za nic. Proszę odbanować z góry dziękuje
Screen bana: 

ban mine.jpg

Edytowane przez Less_Than3
  • Wrr 2
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana na 2h wczoraj dostałeś za obrazę gracza, a tego teraz od kitki na 3dni za oszustwo podczas handlu. Materiał dowodowy z obu spraw już podesłałem do osoby zajmującej się odwołaniami od bana

Edytowane przez Zeltraz
  • Haha 2

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zeltraz napisał:

Materiał dowodowy z obu spraw już podesłałem do osoby zajmującej się odwołaniami od bana

i właśnie przez to jestem na neutral, nie mamy wglądu do materiału dowodowego więc nie możemy tego ocenić obiektywnie

  • Superka 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Klusek napisał:

i właśnie przez to jestem na neutral, nie mamy wglądu do materiału dowodowego więc nie możemy tego ocenić obiektywnie

+1

Ogólnie to też neutral bo wsm nie ma dowód od administracji, że gracz kogoś oszukał więc 🤷‍♀️ Jakby administracja podesłała jakieś dowody w tej sprawie to było by miło 🥺👉👈

// idk co cię bawi w tym zeltraz ale ock

Edytowane przez Chanhee
  • Superka 1
  • Haha 2

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...