Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Antolo11Antolo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Antolo11 
Nick Administratora, który banował: xKitka
Kiedy to się stało?: 03,07,2021
Opis sytuacji:MK+5   a jeśli granie z bracmi to multikonto to powinienem dostać bana aczkolwiek wszysycy gramy na róznych kontach ja i bracia to Antolo11 Makisul25 CCK1112 Chomicze 

 Dostałem bana nawet nie wiem za co jest napisane że poprostu dostałem ban 
Screen bana: ...

Prosze o pozytywne rozpatrzenie sytuacji

 

banicja.JPG

Edytowane przez Antolo11Antolo
nie doczytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam do CCK1112 z zapytaniem czy na serwerze gra ktoś jeszcze z Jego rodzeństwa, nie dostałam odpowiedzi.

Można grać z braćmi, ale najpierw należy to zgłosić, o tutaj:

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, xKitka napisał:

Pisałam do CCK1112 z zapytaniem czy na serwerze gra ktoś jeszcze z Jego rodzeństwa, nie dostałam odpowiedzi.

Można grać z braćmi, ale najpierw należy to zgłosić, o tutaj:  jbc mam 6 rodzeństwa wszyscy gramy w minecrafta więc korzystamy z tego samego ip na 1 edycji serwera też graliśmy w  tyle osób i nie było takich problemów więc was nie rozumiem moge wysłać cokolwiek byle byście odbanowali 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...