Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

oliwier333


dregaj

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: ...dregaj
Nick osoby oskarżonej: ...oliwier333
Miejsce wydarzenia: ...dzialka
Data i godzina wydarzenia: ...15.41/42
Opis sytuacji: ...osoba ta mi ubliza co bardzo odbija sie na mojej psychice chcialbym aby server byl mniej wulgarny :D
Dowody:

Zrzut ekranu (14).png

  • Dislike 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na Twojej psychice odbija się to, że ktoś w wulgarny sposób pisze do Ciebie żebyś sobie poszedł, to chyba pora przenieść się na singla zamiast grać na multiplayerze. Nie masz wpływu na to co piszą inni, więc po co wystawiać swoją psychikę na obrażenia.

A co do gracza to najwyżej upomnienie za wulgaryzm, bo żadnej obrazy tutaj nie ma.

  • Superka 2
  • Like 3
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyznałeś się do posiadania AutoClickera na swoim pulpicie. Jestem za zbanowaniem cb za posiadanie cheatów. Jestem na tak.

Co do samej skargi to upomnienie wystarczy jak najbardziej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bugajska26 napisał:

Jeśli na Twojej psychice odbija się to, że ktoś w wulgarny sposób pisze do Ciebie żebyś sobie poszedł, to chyba pora przenieść się na singla zamiast grać na multiplayerze. Nie masz wpływu na to co piszą inni, więc po co wystawiać swoją psychikę na obrażenia.

A co do gracza to najwyżej upomnienie za wulgaryzm, bo żadnej obrazy tutaj nie ma.

nie obchodzi mnie twoja wypowiedz wedlug mnie powinna zostac nadana kara wiec nie wypowiadaj sie moze zostac zastosowane upomnienie

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

fajne macro 🙂
do zaakceptowania, jestem tego samego zdania co Pani Bugajska, wystarczy upomnienie za wulgaryzm.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...