Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

marek12310


baxter1984

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ...Baxter1984
Nick osoby oskarżonej: ...marek12310
Miejsce wydarzenia: ...Serwer MC
Data i godzina wydarzenia: ...27 czerwca gdz 8:53
Opis sytuacji: ... napisałem na czacie że kupie klucz do magicznej napisałm do mnie gracz o nicku marek12310 z propozycją za 26 k ustalilismy cene 24k i gracz powiedział żebym sie do niego tepnoł. i przelał mu 24k zaproponowałem wymiane ale powiedział że nie ufa wymianie wiec zrobiłem przelew o wysokosci 24k kiedy przelew dostał napisał że umawialiśmy sie na 48k (OCZYWIŚCIE nie dostałem)
Dowody:

skarga.png

skarga 2.png

skarga3.png

skarga4.png

image.png.73dd0765b08bc5bbe80fb85ca4ce7f3d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Za zakceptowaniem. Wszystko widać na ss-ach.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak grasz marek12310 ewidentnie oszukał ciebie   

 

 

 

Trzymam kciuki @baxter1984  że sprawa się wypełni to jest wielka suma 24k oszusta trzeba wytępić  

 

 

,,ale Administracja zdecyduje "

Edytowane przez NarateN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mordo wstawiłeś co pseudo pisałem poresztą to jest pozmieniane i jak później się umawialiśmy a wcześniej było że 48 k za klucz płacisz teraz wstawiasz że cię oszukałem? żałosne, a to że koledzy twoi będą podpisywać się pod tym to nie znaczy że dostanę bana za coś czego nie zrobiłem bo twoi koledzy to nie administracja serwera skończ wyłudzać chajs od administracji i bany dla osób które są uczciwe chciałem ci oddać pieniądze to pisałeś że nie chcesz także prawda wysówa się sama a to co tam jest to jest pozmieniane bo totalnie tak nie pisałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marek12310 napisał:

dobra mordo wstawiłeś co pseudo pisałem poresztą to jest pozmieniane i jak później się umawialiśmy a wcześniej było że 48 k za klucz płacisz teraz wstawiasz że cię oszukałem? żałosne, a to że koledzy twoi będą podpisywać się pod tym to nie znaczy że dostanę bana za coś czego nie zrobiłem bo twoi koledzy to nie administracja serwera skończ wyłudzać chajs od administracji i bany dla osób które są uczciwe chciałem ci oddać pieniądze to pisałeś że nie chcesz także prawda wysówa się sama a to co tam jest to jest pozmieniane bo totalnie tak nie pisałem 

 

Jeśli później umawialiście się na inną cenę i chciałeś oddać mu ten hajs wstaw ss lub logi, które to potwierdzą, bo w tym momencie to ty nie masz żadnych dowodów.

 

Edytowane przez wikkiaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, marek12310 napisał:

dobra mordo wstawiłeś co pseudo pisałem poresztą to jest pozmieniane i jak później się umawialiśmy a wcześniej było że 48 k za klucz płacisz teraz wstawiasz że cię oszukałem? żałosne, a to że koledzy twoi będą podpisywać się pod tym to nie znaczy że dostanę bana za coś czego nie zrobiłem bo twoi koledzy to nie administracja serwera skończ wyłudzać chajs od administracji i bany dla osób które są uczciwe chciałem ci oddać pieniądze to pisałeś że nie chcesz także prawda wysówa się sama a to co tam jest to jest pozmieniane bo totalnie tak nie pisałem 

wszystkie screeny są po kolei

 

 

51 minut temu, baxter1984 napisał:

wszystkie screeny są po kolei

i nic nie zmieniałem 

Połączono posty//mordensoldier124

Edytowane przez mordensoldier124

image.png.73dd0765b08bc5bbe80fb85ca4ce7f3d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartex potwierdź że chcialem ci oddać ten chajs bo nie chce mi się po logach patrzeć a dowody mogę dać ale nie teraz bo póki co administracja nie wymaga a mi się nie chce argumentować z typem który próbuje ludzi oszukać pozmienianym notatnikiem w logach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marek12310 napisał:

bartex potwierdź że chcialem ci oddać ten chajs bo nie chce mi się po logach patrzeć a dowody mogę dać ale nie teraz bo póki co administracja nie wymaga a mi się nie chce argumentować z typem który próbuje ludzi oszukać pozmienianym notatnikiem w logach

 

nie wiem nie pamietam czy chciałeś mam skłonność do zapominania 

image.png.73dd0765b08bc5bbe80fb85ca4ce7f3d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...