Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

adam535

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: adam535
Nick osoby oskarżonej: Sz15s
Miejsce wydarzenia: serwer real craft
Data i godzina wydarzenia: 2021-06-23     godz 10:45
Opis sytuacji: zaczeło się wszystko od gracza anastazjoronka prosiła na chacie że sie jej nudzi i czy może do kogoś się tepnąć. Zgodziłem się ponieważ sam się nudziłem tepnołem ją akurat do mojego sklepu bo tam stałem a ona przeczytała ściane donejtów. Zrobiła jakimś cudem przelew który mi się wyświetlał ale na stanu koncie się nic nie pojawiało, potem rozpowiedziała większości vipów że jestem biedny bo mam tylko 120k. A po tym wszyscy ci którzy usłyszeli że jestem biedny robili kolejne takie przelewy-żart aż w końcu gracz Sz15s zrobił taki przelew z dopiskiem: ,,Zarób sobie sam biedaku lol". To mnie bardzo obraziło w calutkim sererze ponieważ to że jestem biedny rozchodizło się po serwerze jak głuchy telefon, że ktoś powiedział drugiemu, drugi powiedział trzeciego aż w końcu doszło to do coraz wielu osób.
Dowody: image.thumb.png.abb43bb03325a950a884e39dd0b278da.png

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zły tytuł

,,Temat wątku: Nick oskarżonej osoby"

 

Po drugie to nie pierwszy raz jest sytuacja z niepoprawnym użycie czatu w taki sposób przez pisanie fake przelewów.

 

Ale to fakt, że nie powinien cię tak nazywać i obrażać, więc jestem za ukaraniem gracza.

 

Czy tak ciężko jest się szanować

 

Jestem za ukaraniem

  • Like 1

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...