Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

__Chanhee__


Gość __Chanhee__ - odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość __Chanhee__ - odwołanie

Nick zbanowanego: __Chanhee__
Nick Administratora, który banował: Less_Than3
Kiedy to się stało?: jakoś 30 minut temu 
Opis sytuacji: Witam bardzo serdecznie w jakże cudną niedziele ale nie dla wszystkich 🙂 Na wstępie powiem, że odwołuję się bo mam do tego prawo:

1018379557_mogetosieodwoluje.png.413d76c3d7f142c4121a40cd3b1d04f7.png

Otóż sytuacja wygląda tak weszłam sobie spokojnie na forum i patrzę ban za zniewagę administracji na 21 dni. Nie zbyt rozumiem gdzie w tym jest sens a logika bo nigdzie nie obraziłam żadnego administratora. Wręcz przeciwnie powinnam ja się poczuć obrażona po wczorajszych wpisach Kazociaka na forum pod moim statusem. Jeśli chodzi o wpis pod zabawą gdzie napisałam, że:

196143562_1160890247689488_4260383255101413746_n.thumb.jpg.9eefc909697b0001b0b1a9acf19dab3f.jpg

To jest to trochę zabawne bo nie wyzywałam go dosłownie nigdzie X D nie napisałam o nim nic złego a jedynie wyraziłam swoją opinie o jego zachowaniu, które w moim mniemaniu nie jest zbyt normalne i dojrzałe + mogłam wyrazić opinię na ten temat bo w regulaminie wyraźnie jest napisane:

847109317_mogetosieodwoluje3.png.8f3fb7a1ef44ee71a38193ce9ee4d87a.png

 Zwłaszcza po tym jak wczoraj szanowny Kazociak sam prześmiewczo odpisał na mój wpis o tym, że chodzę na studia, że tego się nie spodziewał. Nigdzie nie wyzwałam go ani nie użyłam w stosunku do niego ŻADNEGO wulgarnego słowa. Wydaje mi się, że nie ma nigdzie napisane w regulaminie, że nie można wyrazić opinii o czyimś zachowaniu.

 111.png.8367d0a6d9307d48b24485212a8c7a68.png

Sądzę, że jak na napisanie, że "Kazociak jest chamski" nie powinna być aż blokada na 21 dni. A jak tak to raczej powinno się to napisać w regulaminie co podlega obrazie administracji, i że wlicza się do tego opinia własna XDDDD?

ss.thumb.png.54773b50e3aa909afeedf0afa69b7e9e.png

 

Screen bana: 

image.thumb.png.9ca32d37a794557dbcb2f008d5fc3745.png

 

// edit: Dodam jeszcze od siebie, że Kazociakowi chyba to zbytnio nie przeszkadzało dając mi reakcje "haha" więc?

Edytowane przez __Chanhee__ - odwołanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDD

Za zaakceptowaniem. Kolejna sytuacja, w której Kazociak za bardzo się poczuł. W Twoim zachowaniu nie widzę nic złego - wręcz przeciwnie. Nawet jeśli kogoś z administracji mógł urazić taki wpis to nie powinien nadawać aż dziewięćdziesięciu punktów ostrzeżeń XDD.

 

//Miałem na myśli to samo, co @__Chanhee__ - odwołanie. Może nie pytałem się Lessa, ale podejrzewałem, że to właśnie Ty wydałeś zezwolenie.

Edytowane przez McStasio
  • Superka 1
  • Like 1
  • Haha 1

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, McStasio napisał:

XDDDD

Za zaakceptowaniem. Kolejna sytuacja, w której Kazociak za bardzo się poczuł. W Twoim zachowaniu nie widzę nic złego - wręcz przeciwnie. Nawet jeśli kogoś z administracji mógł urazić taki wpis to nie powinien nadawać aż dziewięćdziesięciu punktów ostrzeżeń XDD.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania 🤡 Nie ja wydałem karę.

  • Superka 4
  • Wrr 2

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość __Chanhee__ - odwołanie
Teraz, Kazociak napisał:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania 🤡 Nie ja wydałem karę.

Pytałam Lessa powiedział, że dostał takie polecenie to ciekawe od kogo :DDDDD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze screenów bardziej wynika, że to Kazociak obraził gracza na Forum. Zgadzam się też z przedmówcą @McStasio. Kara przesadzona, przykładowo;  zareklamuje serwer to na 14 a za takie coś Chanhee ma na 21 XDD Jeżeli już to powinna dostać 20%, a nie pierdyknąć jej od razu maksymalną karą...

 

Za zaakceptowaniem. 

  • Superka 4
  • Haha 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Stwierdzenie, że ktoś nie jest normalny ma bardzo mocno pejoratywny oddźwięk, ale bez przesady, żeby uznać to za obrazę? 

Niedługo nie będzie można napisać nawet, że ktoś z administracji jest normalny, bo to przecież obrazą będzie tak super ludzi nazywać normalnymi.

Nie wiem, prowadzicie jakąś małą wojenkę dotyczącą kpopu (sam nie cierpie ale w/e), obydwoje dorośli (chyba), a zachowujecie się jak małe dzieci. (taa, podstawówka vibes )

Mimo, że i czacza nie jest bez winy to jestem  za zaakceptowaniem odwołania.

  • Przytulas 2

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak, nie będę się ograniczać, w tym momencie w administracji panuje ogromne cwaniactwo i kolesiostwo, Czancze wypowiedziała swoje życzenie na głos (które też bym chciał aby się spełniło) za co dostala kare, a koledzy i przyjaciele administracji są oczywiście n i e t y k a l n i I oni by kary za podobné rzeczy nie dostali (sic!). Kiedy Kizo wchodził na h@, miałem najgorsze przeczucia które się w tym momencie spełniają. CHCĘ  ABY ADMINISTRACJA SIE OGARNĘŁA, ABY BYŁA OBIEKTYWNA I NORMALNA I ŻEBY NIEKTÓRE OSOBY ZACZELY MYŚLEĆ. 

Edytowane przez Klusek
  • Superka 1
  • Like 3
  • Przytulas 1
  • Haha 2
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja apelacja zostaje odrzucona z powodu złamania postanowień paragrafu 7. Regulaminu Forum. Na koncie odwołanie jedyne co możesz zrobić, to odwołać się od blokady. 

Lista naruszeń:

- Reagowanie na komentarze (dodawanie reputacji), 

- Obserwowanie (follow) wielu użytkowników, 

- Ustawienie zdjęcia profilowego. 

Paragraf 7 podpunkt 1.1 mówi jasno - nie masz prawa korzystać z konta pod odwołanie jak normalny użytkownik. 

  • Superka 2
  • Like 1
  • Dislike 5
  • Wow 1
  • Haha 1
  • Wrr 2

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...