Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

eryter22

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: eryter22
Nick Administratora, który banował: Kazociak_
Kiedy to się stało?: 12.06.2021 01:47
Opis sytuacji: No więc akurat na /warp kapliczka odbywał się ślub @ByczaPyra i @smok_s, na którym oczywiście byłem. Coś tam sobie pisałem na chacie a tu nagle dostałem mute na 7 dni za notoryczny spam??? Owszem, zdarza mi się paręset razy na dzień pisać, że szukam dziewczyny ale nie widzę w tym nic złego. Każdy może szukać dziewczyny do rl przez mc. Przypomnę, że upomnienie za spam dostaje się gdy jest ta sama wiadomość pisana 5 razy w ciągu dwóch minut. Zdziwiłem się, gdy dostałem mute gdyż nie pisałem nic powtarzającego się i podlegającego pod to 5 wiadomości na 2 minuty. Proszę o jak najszybsze odmutowanie mnie, gdyż nie mogę przez to szukać dziewczyny. Cieszę się jednak, że mimo mute udało mi się ożenić na serverze. Tego się Kaza nie spodziewałeś co? A i piszę to odwołanie od muta w tym dziale, gdyż morden napisał, że mogę się tu odwołać od muta. 
Screen bana: 

2021-06-12_01_47_10.thumb.png.2bc1bcf10f4a8184c2b490e9e6583401.png

  • Haha 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...