Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mr_Czarny


Mr_Czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Mr_Czarny
Nick Administratora, który banował: xKitka
Kiedy to się stało?: 09.06.2021
Opis sytuacji: zostałem zbanowany z faktu na obecnosć crackpacka na moim komputerze nie jest on mój ponieważ dzielę komputer z bratem a to jego rzeczy sam crackpack nie jest odpakowany
Screen bana: 

Zrzut ekranu 2021-06-09 195541.png

Zrzut ekranu 2021-06-09 195924.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoja wina, że dzielisz komputer z bratem. Gdybyś miał własny to by nie było problemu. Co do samej sytuacji, byłem akurat tego świadkiem sprawdzania. Zostały u ciebie znalezione czity więc masz bana proste. Gdybyś od razu się przyznał, to byś miał krótszy ban. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne jest to, kto pobierał cheata. Ważne, że po prostu go masz na komputerze. Nikogo nie obchodzi, kto z czego korzystał, wszystko bierzesz na własną odpowiedzialność! Następnym razem nie udostępniaj ,,tak o" swojego urządzenia innym, gdyż stać mogą się właśnie takie rzeczy. Z racji, iż modyfikacja ostatnio używana była pierwszego stycznia 2020 roku - jestem za przywróceniem działki oraz pieniędzy z konta, lecz za zostawieniem bana.

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, eryter22 napisał:

To twoja wina, że dzielisz komputer z bratem. Gdybyś miał własny to by nie było problemu. Co do samej sytuacji, byłem akurat tego świadkiem sprawdzania. Zostały u ciebie znalezione czity więc masz bana proste. Gdybyś od razu się przyznał, to byś miał krótszy ban. Jestem na nie.

mam nadzieje że byłeś przy tym także jak sprawdzano czy w samej grze nie mam możliwości ustawień cheata poza tym plik jest w wersij surowej bądź skompresowanej na przyszłość polecam się nie wypowiadać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
Godzinę temu, eryter22 napisał:

To twoja wina, że dzielisz komputer z bratem.

No akurat wina nie jest jego. xD. Nie każdemu rodzeństwu rodzice kupują miljon komputerów?

 

11 minut temu, Mr_Czarny napisał:

mam nadzieje że byłeś przy tym także jak sprawdzano czy w samej grze nie mam możliwości ustawień cheata poza tym plik jest w wersij surowej bądź skompresowanej na przyszłość polecam się nie wypowiadać

 

No regulamin jest taki, a nie inny, za samo posiadanie jest ban, niezależnie czy to plik brata, mamy, siostry, psa, bo nikt poza Tobą nie ma możliwości weryfikacji tych informacji. Still podtrzymuję swoje zdanie wypowiedziane w odwołaniu @Bartek, że za wykrycie nieużywanych cheatów nie powinno być kary takiej, jak przy logoucie czy braku współpracy.  Zgadzam sie z @Bartek i @McStasio działke przywrócić, bana zostawić.

 

 

 

//i ten folder Ewron jest słaby XDDD//

Edytowane przez zabsong
No zobaczyłem folder no xD
  • Superka 2
  • Przytulas 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...