Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

adam535
Wiadomość dodana przez agatkahihi,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj zostałem zablokowany przez 5 dni za Multikonto a ja cały czas przestrzegam regulaminu, to że koledzy mnie dodali do swoich działek to nie znaczy że mam jakieś multikonta, a ja grałem z kolegami.

Szanowanie proszę administracje o ściągnięcie ze mnie bana.

Pozdrawiam, gracz adam535 

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Brak szablonu, brak zdjęcia.  Jeżeli grasz z kolegami na jednym Wi-Fi to trzeba to zgłosić ( https://forum.realcraft.pl/forum/5-współdzielenie-ipzmiana-nicku/) . 

Podanie do odrzucenia, chyba że administracja stwierdzi, że grając na zmiennym IP trafiłeś na któreś zablokowane.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multikonto - czyli na twoim ip jest zarejestrowane więcej niż 1 konto. Na serwerze można mieć tylko jedno konto. A jak grasz z kimś kto ma to samo ip to zgłoś to w odpowiednim dziale i tyle. 

Do odrzucenia tak myślę.

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, ale ja mam tylko jedno konto serwerowe, ja nie wiem skąd wziął się ten inny gracz o tym samym ip co ja. Ja nie mam żadnych dowodów którą udokumentują moją niewinność, ale czy wy macie jakiś dowód że ja mam multikonto, bo ja nie mam multikonta i już. a na zdjęciu widać gracza papaniosQ a nie mnie czyli adam535.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adam535 napisał:

a administracja ma dowód że mam multikonto?

Skoro dostałeś bana za MK, to raczej ban nie był wydany bezpodstawnie. Musisz wiedzieć, ze multikonta są na naszym serverze zakazane i dostaje się za nie bany. 

18 godzin temu, adam535 napisał:

Ja nie mam żadnych dowodów którą udokumentują moją niewinność

No to sprawa chyba już wyjaśniona, odczekaj blokadę i wracaj do gry!

 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adam535 napisał:

Kiedy ja cały czas piszę że nie mam multikonta. Musieliście mnie bezpodstawnie zbanować i już.

A ja mysle, że jest tak, że masz multikonto tylko sie do tego nie przyznajesz albo o tym nie wiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że nie mam multikonta i mam 11 lat a nie 20 i chcę obyście mnie odblokowali bo ja na bang nie mam multikonta. A poz tym droga administracja ma dowód że to właśnie ja mam multikonto? jeżeli tak proszę mi go o wysłanie. (bo ja jakoś muszę mieć dowód że jestem nie winny ale czy administracja ma dowody że mam multikonto?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, adam535 napisał:

ja wiem że nie mam multikonta i mam 11 lat a nie 20 i chcę obyście mnie odblokowali bo ja na bang nie mam multikonta. A poz tym droga administracja ma dowód że to właśnie ja mam multikonto? jeżeli tak proszę mi go o wysłanie. (bo ja jakoś muszę mieć dowód że jestem nie winny ale czy administracja ma dowody że mam multikonto?)

co za łomek xd jak na bang nie masz multikonta to czekaj az krzychu (administrator) oceni cala ta sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...