Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Karzellekk


Karzellek
Wiadomość dodana przez mordensoldier124,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem bana na 10 dni za to ze niby miałem cheaty i później jak chciałem na ts3 to wyjaśnić z panią blurka_ to minie zbanowala z 5 min wcześniej i później jak z ją rozmawiałem to jej powiedziałem że nie mam żadnych cheatów i się spytałem czy mnie odbanuje ale powiedziała że nie bo wszedłem na ts3 po 20min ale ja jej powiedziałem że nie używam ts3 na co dzień i nie umiem się nim obsługiwać i powiedziała mi żebym się odwołał mój nick w mc:Karzellekk.Dziękuje blurka_ że mi wszystko powiedziała co mam zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
33 minuty temu, Karzellek napisał:

Dziękuje blurka_ że mi wszystko powiedziała co mam zrobić

Zapewne też powiedziała, abyś zastosował się do wzoru:

 

Cytat

Nick zbanowanego: ...
Nick Administratora, który banował: ...
Długość bana: ...
Kiedy to się stało?: ...
Opis sytuacji: ...
Screen bana: ...

 

 

Cytat

dostałem bana na 10 dni za to ze niby miałem cheaty

dostałeś bana za to, że nie weszłeś w ciągu 10min na ts3

 

Cytat

jak chciałem na ts3 to wyjaśnić z panią blurka_ to minie zbanowala z 5 min wcześniej

nie zbanowała 5min wcześniej, bo twoje sprawdzanie trwało ok. 11 min

 

tutaj są logi z twojego sprawdzania:

Cytat

[23:41:22] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] blurka_: karzellekk przyznajesz się do posiadania niedozwolonych modyfkacji?
. . .

[23:42:24] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] blurka_: karzellekk przyznajesz się do posiadania niedozwolonych modyfkacji?

. . .

[23:43:08] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Karzellekk: jaki jest serwer na dc tego serwa

. . .

[23:44:28] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Karzellekk: admin ja nie mam ts3 a jestem zprawdzany co maam zrobić

. . .

[23:45:03] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Karzellekk: ale ja w 10 min nie pobiore bo mam słabeego neta

. . .

[23:45:18] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] blurka_: ale takie bajki na mnie nie dzialaja

. . .

[23:49:32] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Karzellekk: admin na jaki kanal musze pójść na ts jak jestem sprawdzany

. . .

[23:52:26] [main/INFO]: [CHAT] [RCKarzellekk został tymczasowo zbanowany przez blurka_ na 1 tydzień 3 dni za Cheaty [Brak współpracy]

.

Cytat

 później jak z ją rozmawiałem to jej powiedziałem że nie mam żadnych cheatów i się spytałem czy mnie odbanuje

administrator sam musi cię sprawdzić przeszukując komputer w celu znalezienia niedozwolonych modyfikacji.

 

Cytat

powiedziała że nie bo wszedłem na ts3 po 20min ale ja jej powiedziałem że nie używam ts3 na co dzień i nie umiem się nim obsługiwać

w to jestem w stanie uwierzyć, bo nie każdy odrazu wie jak wejść na jakiś kanał, albo się odciszyć/zmutować. 

Jestem narazie neutral z przewagą na NIE

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia

- brak zastosowania się do wzoru

- masło maślane

miałeś wystarczająco czasu na wejście n TS3

 

PS:

12 godzin temu, KrychaMieczXD napisał:

dostałeś bana za to, że nie weszłeś w ciągu 10min na ts3

Drogi użytkowniku zamiast przesiadywać 24/7 na serwerze radze pouczyć się poprawnej polszczyzny.

 

Edytowane przez Lavabo
  • Haha 1

.--. --- .-- .. . -- / - .- -.- / ...-... -- .. . -.-. .. / ... .- -- . / ... .. ..-.. / .-- -.-- -. .. --- ... .-   
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Karzellek napisał:

Dziękuje blurka_ że mi wszystko powiedziała co mam zrobić

Ty piszesz w końcu odwołanie czy pochwałę na administratorkę? 

Brak wzoru i dowodów. Na przyszłość nie czituj już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...