Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Sasuke5525

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Sasuke
Nick Administratora, który banował: oldmancats

Kiedy to się stało?: 05.06.2021
Opis sytuacji:Dzień dobry zostałem nie  słusznie zbanowany ponieważ jako pierwszy padłem ofiara utrudniania gry przez niejakiego  @Rybka102 i innych  ale niestety oprawcy tego czynu nie  nagrali tak samo tego jak obrażali mnie i mojego kolegę  @Pilownik z góry dziękuje za rozpatrzenie mojej sprawy i wieże ze sprawiedliwości stanie się zadość

Edytowane przez Sasuke5525
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak u twojego kolegi na filmiku wszystko widać jak podkopujesz i griefujesz twierdze,więc ban jak najbardziej słuszny. Jeśli uważasz, że pierwszy padłeś ofiarą utrudniania gry musisz dostarczyć dowody

do odrzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałeś screena bana to pierwszy minus

Po drugie, nie masz na nich żadnych dowodów w postaci logów albo filmików? (Jeżeli masz to je tutaj podeślij)

Czekam też na wypowiedź @oldmancats ale i tak jestem za odrzuceniem 

 

  • Superka 1

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wikkiaa@Profesor Nerdzik Po pierwsze  wszystkiego nie widać na filmie widać tylko pewien fragment naszej gry ale to tylko mały szkopuł po drugie od tego czy jest słuszny czy nie decyduje administracja  ty ewentualnie możesz wyrazić swoje zdanie po trzecie wyobraź sobie ze nie  każdy szary człowiek taki jak ja nie gania w mc z kamera i dokumentuje to jak jakieś inne osoby utrudniają mu życie  to samo tyczy się wypowiedzi @Profesor Nerdzik

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
7 minut temu, Sasuke5525 napisał:

po drugie od tego czy jest słuszny czy nie decyduje administracja  ty ewentualnie możesz wyrazić swoje zdanie 

 

 

9 minut temu, Sasuke5525 napisał:

 Po pierwsze  wszystkiego nie widać na filmie widać tylko pewien fragment naszej gry 

Na pewno tylko fragment, pewnie w 99% czasu jesteście normalnymi spoko graczami ale ocenia się ten 1%
Zniszczyliście spawner na swieżo zregenerowanej przez Old fortecy...tutaj nijak mają się wasze Twiedzenia o utrudnianiu życia przez innych graczy. Nawet jeśli Wam w jakiś sposób utrudniali farme to po 1sze no niestety muszą być dowody a po 2gie nigdy nie warto zniżać się do poziomu przeciwnika a na filmiku widać jak właśnie Ty @Sasuke5525 niszczysz obramowanie lava poolki w komnacie fortecy pełnej graczya Twój kolega podkopywał @katy
Za odrzuceniem odwołania powody up

  • Superka 2

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...