Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ajcwajpolicaj


Aezakmi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Ajcwajpolicaj
Nick Administratora, który banował: xKitka
Długość bana: 2 tygodnie
Kiedy to się stało?:  4 czerwca godzina 17;39
Opis sytuacji: Odpowiedzią na moje pytanie, które brzmiało "o co dokładniej jestem podejrzany" była odpowiedź następująca: o cheaty. Cheaty jest to stwierdzenie dość ogólne, a więc domyślam się, że jestem podejrzany o cheaty w kwestii PVP.

Chwilę przed zbanowaniem mojego konta  na /warp pvp zabiłem gracza który użył mikstury niewidzialności.

Natomiast nie wiem dlaczego jestem podejrzewany o programy wspomagające rozgrywkę, skoro wyraźnie widziałem miecz gracza, dlatego też go zabiłem..  dość logiczna sprawa.

Uważam, że blokada ta konta jest niesłuszna, gdyż nie ma wystarczających podstaw do banowania mojego konta.

Co do kwestii długości blokady konta, otrzymałem blokadę dwóch tygodni co jest dość długą blokadą konta.  W opisie jej jest zaznaczony brak współpracy z mojej strony, który wygląda następująco: Posiadam laptopa, gdzie nie mam wbudowanego mikrofonu, dlatego też nie jestem w stanie wejść na team speaka i  tłumaczyć się słownie w zasadzie z czegoś, czego nawet mi nie przybliżono. Oczywiście gdybym miał taką możliwość, skorzystałbym z tej opcji na pewno bo czemuż by nie. 

Posiadam discorda co zaznaczyłem administratorce, natomiast tylko dlatego, że obsługuję go na telefonie.

 

Pozdrawiam. 🙂


Screen bana: ...

Blokada konta.png

Edytowane przez Aezakmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Aezakmi napisał:

Odpowiedzią na moje pytanie, które brzmiało "o co dokładniej jestem podejrzany" była odpowiedź następująca: o cheaty.

[17:35:58] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] xKitka: O tym opowiem Ci na teamspeaku

34 minuty temu, Aezakmi napisał:

Co do kwestii długości blokady konta, otrzymałem blokadę dwóch tygodni co jest dość długą blokadą konta.

To nie ja decyduję o długości bana, to automat. Otrzymałeś tak długą, ponieważ to już nie pierwszy raz jak dostajesz bana za cheaty na tej edycji.

36 minut temu, Aezakmi napisał:

Posiadam laptopa, gdzie nie mam wbudowanego mikrofonu, dlatego też nie jestem w stanie wejść na team speaka

O tym mnie nie poinformowałeś.

 

To tyle ode mnie, pozdrawiam

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...