Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KrysaEldo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Krysa
Nick Administratora, który banował: agatkahihi
Kiedy to się stało?: 4 czerwca około godziny 1:30.
Opis sytuacji: Kopiąc w netherze Ancient Debrisy zostałem wezwany na sprawdzanie. Zostałem przeniesiony na tsie na kanał i zostałem poproszony o pobranie AnyDesca pobrałem i agatkahihi zaczęła sprawdzanie znalazła na komputerze badlion clienta i jakąś mapke czy cos sam nie wiem data modyfikacji plików była z początku kwietnia czyli na tej edycji nie były one używane. Gram także na koncie non premium ponieważ konto premium oddałem dziewczynie a z tego co wiem to badlion client jest launcherem premium i da sie grac na nim na wersji 1.8 o ile się nie mylę więc uważam że ban został nałożony niesłusznie. A konto premium oddałem dziewczynie w połowie tamtej edycji więc nie miałem możliwości używać tego launchera. Odkąd gram na tym serwerze nie miałem żadnego bana ani upomnienia. Więc prosiłbym o oddanie przynajmniej działki i itemów. Żebym po tym czasie miałbym do czego wrócić. Dziele tą działke ze znajomymi i były tam też ich rzeczy.
Screen bana:

sssssssss.png

Edytowane przez KrysaEldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...