Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ciasteKK


Adavvm02_

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Adavvm02_
Nick osoby oskarżonej: ciasteKK
Miejsce wydarzenia:  Działka gracza ciasteKK
Data i godzina wydarzenia: 2.06.2021, 19:50
Opis sytuacji: Otóż o ok. 19:50 gracz ciasteKK ogłosił na chacie, że sprzedaje działke... ja zainstersowany poszedłem do niego, licytowaliśmy sie jakieś 10 minut, staneło na 25k i TAK BYLIŚMY DOGADANI, jednak że on wystawił sprzedaż mi za 160k, i mnie oscamował, dowody posiadam i zaraz zostaną wklejone.
Dowody: Wklejam Logi: [02cze2021 19:47:48.586] [Render thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.NewChatGui/]: [CHAT] [ja -> ciasteKK] 20, [02cze2021 19:47:59.626] [Render thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.NewChatGui/]: [CHAT] [ciasteKK -> ja] nie,[02cze2021 19:48:16.768] [Render thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.NewChatGui/]: [CHAT] [ja -> ciasteKK] nikt inny tego nie kupi daje 25 i git,[02cze2021 19:48:36.669] [Render thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.NewChatGui/]: [CHAT] [ciasteKK -> ja] wiecej kosztowal mnie sam enchant, !!!!!!!!![02cze2021 19:50:31.135] [Render thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.NewChatGui/]: [CHAT] [ciasteKK -> ja] no okej 25k stoi /dzialka kup potwierdzam!!!!!!!. I pod moją nie uwage wystawił za 160k a było umówione 25k...

Logs.png

LOGS 2.png

logs 3.png

LOGS 4.png

logs 5.png

LOGS 6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że wystawione działki można sprawdzić komendą /lic list. Tą komendą można też obejść takie oszustwo, upewniając się, że gracz wystawił działkę za właściwą cenę, którą z nim uzgodniłeś.

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...