Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

fitkluska1


ALCIA11322

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: ALCIA11322
Nick osoby oskarżonej: fitkluska1
Miejsce wydarzenia: serwer
Data i godzina wydarzenia: 2 czerwca, około 16:20
Opis sytuacji: Więc gram sobie i nagle pisze do mnie ten ktoś. (teraz mówię o 2 czerwca) Pytał najpierw czy zostanę jego dziewczyną. Odpowiadam mu że nie tym bardziej za to jak wyzywał mnie wczoraj. Chciałam go wtedy też za to zgłosić ale nie zrobiłam screena a logi jakoś dziwnie się pokazują. Więc po mówieniu mu ciągle że nie spytał czy może chociaż przyjaciółmi. To mówię mu że też nie i tu chyba przez pół godziny tłumaczyć dlaczego musiałam. I gdy w końcu dotarło że mówię nie napisał tak: ,,Jeśli nie zostaniemy przyjaciółmi jesteś za pisem" czyli z proszenia przeszedł na szantaż. Spamił mi tą jedną wiadomością przez kilka minut, to mu napisałam że jak nie przestanie dam mu ignore. Przez chwile nic nie pisał aż w końcu przeszedł do wyzywania. Napisał tak jak na pierwszym screenie. A jak napisałam że go zgłoszę najpierw pisał coś takiego (jest na drugim screenie niżej) a potem nagle zaczął pisać że to nie chcący te wyzywanie. Dodam jeszcze że to samo pisał wczoraj ale nie mam screena.
Dowody:dowod.png.b7c6af348c2272a7f82f89e543056fd6.pngdowodzik.png.eb5308d52e3355cda1c7e67211dd0b4b.png

  • Sad 1

Hejka

Nie wiem co tu pisać więc po prostu hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie ludzie, którzy najpierw pytają się, czy mogę zostać Twoją drugą połówką, a później Cię wyzywają XD

 

Do zaakceptowania ofc, wszystko ładnie widać

  • Przytulas 1

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaj- znaczy zarąbisty absurd...  TO się nazywa dwulicowość, śmieszne...

Za Zaakceptowaniem

Czy to dziwne, że chcę, żeby taka sytuacja zdarzyła się mnie, żebym mogła się sprawdzić?

 

Wolf~

  • Przytulas 1

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...