Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

arrosa108


arrosa108

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: arrosa108
Nick Administratora, który banował: agatkahihi
Kiedy to się stało?: 2021-06-01 
Opis sytuacji: jakby dostałam bana za lunarclienta, którego wykryto na moim laptopie. Ale nie wiedziałam nawet że go mam (pamiętam że kiedyś to pobierałam żeby sprawdzić czy da się na tym mieć uszy królika xDDD) i nigdy z tego nie korzystałam i bylam na ts ale troche się zestresowałam xD wiec dostałam bana na 10dni i czy dałoby się trochę go skrócić?
Screen bana: ...

Zrzut ekranu (122).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, na tym serwerze nie ma granicy czasowej jeśli chodzi o używanie/posiadanie takich klientów czy wspomagaczy (a szkoda, bo to by było bardzo przydatne i sensowne). z tego co widziałem na czacie też starałeś się współpracować podczas sprawdzania, ale raczej nie da się z tym nic zrobić. mogę życzyć jedynie powodzenia 
 

 

 

realcraft forum.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...