Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

karo.

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: karolajn_


Nick osoby oskarżonej: Kakti_


Miejsce wydarzenia: Serwer


Data i godzina wydarzenia: 31.05 ok. 21:50, ale też wcześniej pare razy


Opis sytuacji: Na początku olewałam temat i podeszłam żartobliwie, ale teraz mnie to denerwuje. Dałam mu już na początku /ignore, ale chyba się zorientował, więc znalazł inny sposób. Pisałam mu żeby zaprzestał dodawać mnie do działki i usuwać. Jak na screenach widać zgłosiłam go za to 2 razy, bo zaspamia mi chat i nie mogę go spokojnie czytać ani śledzić tego czego potrzebuję. Później oznaczył mnie z 2/3 razy na chatcie co zasłania mi cały ekran 😉

Czy można to już podpiąć pod nękanie? To ze screenów działo się w małym odstępie czasu, kilka godzin temu robił to samo, ale w mniejszym stopniu. 


Dowody: Kakti_  - Imgur

  • Superka 3

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak. Widać ewidentnie, że gracz pomimo tego, że karo poprosiła go o przestanie to tego nie zrobił. 

  • Superka 1
  • Przytulas 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK powody u @DetektywMonk

Myślę że kolega powinien na początek dostać ostrzegawcze upomnienie a w razie dalszych problemów kara wyższa ale to zostawię administracji pozdrawiam

 

Nieczytelny Podpis

 

Edytowane przez DetektywMonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...