Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Gość brunek333-odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość brunek333-odwołanie

Nick zbanowanego: brunek333

Nick Administratora, który banował: agatkahihi

Długość bana: ok. tydzień lub ban permanentny nawet niemoge ile mam procentów 

Kiedy to się stało?: 28 maj

Opis sytuacji: agatkahihi dała moim zdaniem niesłusznie dała 20% pod zabawą

Screen bana: ...

Screenshot_2021-05-28-15-19-53-876_com.opera.browser.jpg

Edytowane przez brunek333-odwołanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procenty wydane jak najbardziej słusznie. W regulaminie owej zabawy wyraźnie napisane jest: Zabawa polega na napisaniu, na ile % lubisz osobę wyżej PODAJĄC przy tym powody.

Do odrzucenia

  • Superka 1

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii procenty też zostały nadane słusznie. Łącznie dostałeś ich dużo więcej, bo przy przeglądaniu tylko trzech zabaw znalazłam mnóstwo twoich łamiących regulamin wiadomości.  Nie stosowałeś się nawet do zasad własnej zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brunek333-odwołanie

@agatkahihi ja mam takie lagi na zwykłym koncie brunek333, że najpierw mi pokazuje, że mam np. Svip 

Jaką rangę dał* byś @McStasio?

A wchodzę po 30 min i tego już niema jest tylko pierwsza linijka.

A nie da się zrobić screenów tego, bo będą odpowiedzi, że edytowałem.

Edytowane przez brunek333-odwołanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym otrzymałeś od Moderatorki @agatkahihi aż 9 ostrzeżeń za łamanie Regulaminu zabaw. W powodzie jednego z nich, a konkretnie tego wymienionego przez Ciebie, jest jasno napisane, że nadana kara jest wyższa z powodu notorycznego łamania Regulaminu. Przed odpowiedzeniem pod zabawą powinieneś sprawdzić, na czym ona polega, co trzeba uwzględnić, itd. 

image.png

Jak widać na zamieszczonym obrazku kara została nadana jak najbardziej słusznie. Co więcej, nie jest to najwyższa kara, jaką mogłeś otrzymać za łamanie punktu 15.!

Za pozwoleniem osoby, która zajmuje się tym działem, odrzucam te odwołanie. Konto "brunek333-odwołanie" zostanie niedługo zablokowane, dam Ci chwilę na zapoznanie się z decyzją w Twojej sprawie.

P.S. Twoja blokada kończy się 4. czerwa (nie jest permanentna).

Edytowane przez mordensoldier124

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...