Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MATI1234

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: mati1234
Nick Administratora, który banował: blurka_
Kiedy to się stało?: ... 13:45
Opis sytuacji: ... administrator poprosił mi o wejście na teamspeak wiec wszedłem i okazało się że mam przeciążenie internetowe i wyrzuciło mnie z serwera i dostałem bana za logaut a nie posiadałem niedozwolonych modyfikacji więc ban nie jest słuszny.
Screen bana: image.thumb.png.af96a2ce86b5c3ea46f96f525cc21efe.png

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie Twoje połączenie zostało przerwane z powodu internetu, w logach [PORADNIK] powinna pojawić się o tym informacja. Udostępnij dowód w postaci wspomnianych logów i czekaj na ponowne sprawdzenie.

Na ten moment do odrzucenia.

Edytowane przez McStasio

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

@McStasio wszystko piękne opisał. Szybko wyślij ss z logów czy faktycznie twoje połączenie internetowe zostało przerwane.
Na ten moment neutral

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie do odrzucenia istnieje juz odwolanie pod tym nickiem z takim samym powodem a od jednego bana mozna odwolac sie raz,napisal*s to z innego konta ale nick ten samm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...