Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

EllAlbanczyk


ElAlbanczyk

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Klusek napisał:

to jest fest obleśne i mnie aż skręca jak to widzę. stary, jesteś głupi, takich rzeczy się nie pisze i tyle, bo serio to może podejść pod pedofilię, a drugiego d*riana nie chcemy. do odrzucenia

no to co ja pisałem to jedno mialo adresata, drugie było pytaniem za ktore nie mozna ukarac a reszta jak widac ze specjalnymi błedami

edit

ja rowniez przepraszam, jak juz pisalem powyzej, wiem ze tego nie powinno byc i zrozumialbym kare 10h albo dzien ale no 7 dni za 5 wiadomosci?

Edytowane przez ElAlbanczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne dni

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

1 minutę temu, ElAlbanczyk napisał:
23 minuty temu, Klusek napisał:

to jest fest obleśne i mnie aż skręca jak to widzę. stary, jesteś głupi, takich rzeczy się nie pisze i tyle, bo serio to może podejść pod pedofilię, a drugiego d*riana nie chcemy. do odrzucenia

no to co ja pisałem to jedno mialo adresata, drugie było pytaniem za ktore nie mozna ukarac a reszta jak widac ze specjalnymi błedami

ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia twoich czynów

  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na ten temat jest takie że ban oczywiście się NALEŻY ale, według mnie bardziej podchodzi pod obraze gracza niż nękanie bo ja nie widze żebyśmy nękali alix w ciągu raptem 30 minut.

Edytowane przez turlajdropsa
literówka

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turlajdropsa napisał:

Moje zdanie na ten temat jest takie że ban oczywiście się NALEŻY ale, według mnie bardziej podchodzi pod obraze gracza nękanie bo ja nie widze że nękamy alix w ciągu raptem 30 minut.

obraza by była gdyby padały od was słowa w stylu "jesteś debilem" "dobra idź się schowaj kidzie" itd., natomiast właśnie takie wiadomości które są na granicy pedofilii są nękaniem

  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie jeszcze że ofc again do odrzucenia ale moim zdaniem długość bana słuszna może te 7 dni pozwoli wam na ogarnięcie się :3

  • Superka 1
  • Like 2
  • Haha 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Worek napisał:

kara powinna być dłuższa,jesteście obrzydliwi👹

mnie zastanawia czemu ludzie piszą w liczbie mnogiej skoro napisalem doslownie jedna rzecz jak inna osoba ktora nie dostala bana

ja juz jestem winny ale inni nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ElAlbanczyk napisał:

mnie zastanawia czemu ludzie piszą w liczbie mnogiej skoro napisalem doslownie jedna rzecz jak inna osoba ktora nie dostala bana

ja juz jestem winny ale inni nie?

napisałem obrzydliwi bo wiem ze sam tych rzeczy nie pisales i kierowalem to do wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ElAlbanczyk napisał:

mnie zastanawia czemu ludzie piszą w liczbie mnogiej skoro napisalem doslownie jedna rzecz jak inna osoba ktora nie dostala bana

ja juz jestem winny ale inni nie?

Wstawiłeś logi i teraz ludzie odnoszą się do wszystkich, a kara dla nich to pewnie kwestia czasu 

 

ps. zobacz mój komentarz edytowany na przykład 

  • Superka 2

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, karolajn_ napisał:

Jestem też za ukaraniem pozostałych osób w logach poniżej.

turlajdropsa oraz spoconymacius również dostali bana  @McStasio napisał 1 wiadomość która akurat mnie nie uraziła bo była ona aby 1 lecz inni pisali 10/20 wiadomości co mnie uraziło.... OKEJ rozumiem jakby każdy napisał tylko 1 wiadomość ale no takiewiadomoście jak np ta...

 

2 godziny temu, AlixShuffle napisał:

[23:36:43] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] spoconymacius: a ja musze zobaczyć czy mogę głęboko siura wepchnąć

to już zaszło za daleko i no musiałam zgłosic...

Edytowane przez AlixShuffle
  • Superka 1

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, AlixShuffle napisał:

turlajdropsa oraz spoconymacius również dostali bana  @McStasio napisał 1 wiadomość która akurat mnie nie uraziła bo była ona aby 1 lecz inni pisali 10/20 wiadomości co mnie uraziło.... OKEJ rozumiem jakby każdy napisał tylko 1 wiadomość ale no takiewiadomoście jak np ta...

 

to już zaszło za daleko i no musiałam zgłosic...

no ja wlasnie tez napisalem jedna ktora mogla urazic a dostałem🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, AlixShuffle napisał:

[23:36:43] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] spoconymacius: a ja musze zobaczyć czy mogę głęboko siura wepchnąć

to już zaszło za daleko i no musiałam zgłosic...

no więc po wiadomości maciusia powiedziala ze starczy i nie pisałem nic w strone alix co można zobaczyć w logach gdzie was odsyłam

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli 7 dni za jedna wiadomosc to nekanie to nieźle jest

edit

pragne tylko przypomniec ze nękanie to długotrwałe i uporczywe zaczepianie a nie jedna wiadomosc ktora byla zniewagą gracza

Edytowane przez ElAlbanczyk
tak o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ElAlbanczyk napisał:

jesli 7 dni za jedna wiadomosc to nekanie to nieźle jest

jednak to ty się tak zachowałes,bana dostales to czasu nie cofniesz tydzien przerwy ci dobrze zrobi

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Niestety, dla mnie takie zachowania na serwerze minecraft i do tego do osoby małoletniej powinno się leczyć. Nie wiem co trzeba myśleć, żeby pisać takie obleśne rzeczy. Wstyd i jeszcze raz wstyd.

Jak dla mnie kara jest słuszna a odwołanie powinno zostać odrzucone.

  • Like 2
  • Przytulas 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, oskar napisał:

Niestety, dla mnie takie zachowania na serwerze minecraft i do tego do osoby małoletniej powinno się leczyć. Nie wiem co trzeba myśleć, żeby pisać takie obleśne rzeczy. Wstyd i jeszcze raz wstyd.

Jak dla mnie kara jest słuszna a odwołanie powinno zostać odrzucone.

fes leczyc za jedna wiadomosc, dobrze ze przy okazji nie dostalem bana za zbrodnie wojenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ElAlbanczyk napisał:

[23:37:38] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] turlajdropsa: ale alix pokaz pizdeczke dla maciusia

 

Faktycznie drops nic nie napisałeś

Edytowane przez AlixShuffle
  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Worek napisał:

no to chlop sie wpakowal xD juz sam pokazal ze zasluguje na tego bana

kolego oni nie złozyli odwolania tylko ja zlozylem w swojej sprawie, to co on napisal nie tyczy sie mojej sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Worek napisał:

no to chlop sie wpakowal xD juz sam pokazal ze zasluguje na tego bana

ale czekaj on jest niewinny!  on po tym jak powiedziałam że już koniec napisał jeszcze 4/5 wiadomości a próbuje wmówić że on nie napisał nic (jeśli ktoś chce moge je zacytować)

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, ElAlbanczyk napisał:

kolego oni nie złozyli odwolania tylko ja zlozylem w swojej sprawie, to co on napisal nie tyczy sie mojej sprawy

spaduwa w "twojej sprawie" i tak zmywali z siebie wine inni wiec moge wspomniec i o nich

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...