Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

PabloEscobar


pabloescobar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: PabloEscobar
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: na stałe
Kiedy to się stało?: wczoraj
Opis sytuacji: Zaszła pomyłka. Podobno powodem bana jest "kopiowanie itemów". Wystarczy sprawdzić logi, że tak się nie stało. Zarobiłem swoje pieniądze na własnym targu.
Sprzedałem stacki bloków diax oraz bloków złota. Nakupowane lub nakopane od początku edycji.
Gdybym kopiował itemy to bym je sprzedał na /sklep, a ja poprostu zarobiłem pieniądze na targu.
Jakiś gracz kupił odemnie te surowce i magiczne skrzynki.
Ogólnie to zatrudniłem pracownika który budował mi domek przez 7 dni, więc wszystkie swoje kosztowne itemy wstawiłem na targ dla bezpieczeństwa, żeby mi nie ukradł.
Dałem na przykład stack bloków diax za 1mln$ albo więcej.
A że tych stacków było około 9 oraz innych surowców no to zarobiłem te kilka milionów.
Chciałem kupić nawet ostatnio svipa ale jednak dobrze zrobiłem skoro można wyłapać bana za nic.
Proszę sprawdzić logi to wszystko będzie jasne
Screen bana: https://imgur.com/a/bMMF7Ni
#mc #odwołanie 

 

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby jeszcze bloki diaxow i złota schodziły tak, że jesteś w stanie wykupić targ Hreniego wart parędziesiąt kk to byłabym w stanie uwierzyć.
 

Do odrzucenia naura.

Edytowane przez karolajn_
  • Superka 2
  • Przytulas 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie powody u mensza Hreniego i matki karolajn 

  • Superka 2

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie coś tu grubo śmierdzi i nie są to moje ciuchy ze stajni 

Do odrzucenia, Karolinka wyjaśniła

 

Wolf~

  • Przytulas 1
  • Haha 1

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Hreni mnie nie cierpi, bo tyle zarobiłem to chyba wie każdy. Ja tam nie zamierzam nikogo przekonywać, od tego są logi.
Te pieniądze są zarobione na targu, akurat ja miałem z 20 stacków bloków surowców albo i więcej.
Z tego co wiem mało kto wystawia tyle bloków surowców więc ludzie najwywaźniej potrzebowali w dużych ilościach. Z kąd ja mam to wiedzieć.
Serio mam bana bo ktoś nakupował akurat na moim targu? Cieszyłem się, że miałem szczęście bo dużo zarobiłem, a to jednak ma być pech?  
Wyjaśnijcie sobie to z tymi którzy kupili mi surowce z targu, jaki ja mam na to wpływ? Proszę sprawdzić logi.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, pabloescobar napisał:

To że Hreni mnie nie cierpi, bo tyle zarobiłem to chyba wie każdy. Ja tam nie zamierzam nikogo przekonywać, od tego są logi.
Te pieniądze są zarobione na targu, akurat ja miałem z 20 stacków bloków surowców albo i więcej.
Z tego co wiem mało kto wystawia tyle bloków surowców więc ludzie najwywaźniej potrzebowali w dużych ilościach. Z kąd ja mam to wiedzieć.
Serio mam bana bo ktoś nakupował akurat na moim targu? Cieszyłem się, że miałem szczęście bo dużo zarobiłem, a to jednak ma być pech?  
Wyjaśnijcie sobie to z tymi którzy kupili mi surowce z targu, jaki ja mam na to wpływ? Proszę sprawdzić logi.

Chłopie kłamstwo na kłamstwie !! oddaj lepiej kasę przyznaj się do oszustwa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, pabloescobar napisał:

To że Hreni mnie nie cierpi, bo tyle zarobiłem to chyba wie każdy. Ja tam nie zamierzam nikogo przekonywać, od tego są logi.
Te pieniądze są zarobione na targu, akurat ja miałem z 20 stacków bloków surowców albo i więcej.
Z tego co wiem mało kto wystawia tyle bloków surowców więc ludzie najwywaźniej potrzebowali w dużych ilościach. Z kąd ja mam to wiedzieć.
Serio mam bana bo ktoś nakupował akurat na moim targu? Cieszyłem się, że miałem szczęście bo dużo zarobiłem, a to jednak ma być pech?  
Wyjaśnijcie sobie to z tymi którzy kupili mi surowce z targu, jaki ja mam na to wpływ? Proszę sprawdzić logi.

Jestes gosciu smieszny, okradasz ludzi z Hyp3r i wmawiasz ze sprzedales okolo 20 stackow blokow? tak?? xDDDD Za głupie 36 stackow blokow diaxow bys mial 6mln okolo tylko wystarczy przeliczyc. Z dupy w kilka minut kiedy ar_cio byl na dzialce Hyp3r dawac psedo podpis wcielo mu 17 750 000, po czym nagle ty z dupy jestes na top hajsu z 16mln. dowody sa nawet wyzej tak jak przedstawil kolega. wystarczy wlasnie sprawdzic logi kiedy ci to przelal i gdzie przewaliles reszte. 

 

Za odrzuceniem plus hajs do zwrotu 

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MajonezPL napisał:

Jestes gosciu smieszny, okradasz ludzi z Hyp3r i wmawiasz ze sprzedales okolo 20 stackow blokow? tak?? xDDDD Za głupie 36 stackow blokow diaxow bys mial 6mln okolo tylko wystarczy przeliczyc. Z dupy w kilka minut kiedy ar_cio byl na dzialce Hyp3r dawac psedo podpis wcielo mu 17 750 000, po czym nagle ty z dupy jestes na top hajsu z 16mln. dowody sa nawet wyzej tak jak przedstawil kolega. wystarczy wlasnie sprawdzic logi kiedy ci to przelal i gdzie przewaliles reszte. 

 

Za odrzuceniem plus hajs do zwrotu 

skoro go okradł to czemu nie napisał skargi? a no i nie sądze ze zebrałby tyle bloków xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ElAlbanczyk napisał:

skoro go okradł to czemu nie napisał skargi? a no i nie sądze ze zebrałby tyle bloków xd

zgłosiłem na ts3 w tym samym dniu 🙂

Liczę że administracja ustali szybko  jakiś termin rozmów .

Edytowane przez agatkahihi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...