Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

JPIIGMD2137


Kappa_student

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: JPIIGMD2137
Nick Administratora, który banował: jiipsyy
Kiedy to się stało?: 23.05.2021
Opis sytuacji: Nagle po teleportacji na działkę dostałem bana

Screen bana: image.thumb.png.4d47dfe09d76b5e4b76ddf3c99bfc866.png

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
Napisano (edytowane)

Masz nick niezgodny z regulaminem, co prawda nie wiem jaki nick miałeś. //edit: nie zauważyłem "nick zbanowanego" XD
Współdzielenie IP/Zmiana Nicku - Współdzielenie IP/Zmiana Nicku - RealCraft

 

Wyzej wysłałem ci linka do zmiany nicku, po zaakceptowaniu będziesz mógł dalej grać na serwerze

 

//edit: Nick JPIIGMD2137 jest niezgodny z regulaminem serwera ponieważ zawiera informacje szkalujące papieża.

Edytowane przez KrychaMieczXD
  • Superka 3

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Święty, na ogromne NIE, jak można tak traktować Jana Pawła II oraz Prawo i Sprawiedliwość

 

A, i panie @Klusek, nic nie wykasuję, gdyż wypowiadam święte słowa.

Edytowane przez McStasio
  • Superka 2
  • Haha 1

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

DO ODRZUCENIA! Jak tak można! Powody u @McStasio i @KrychaMieczXD

  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, McStasio napisał:

Boże Święty, na ogromne NIE, jak można tak traktować Jana Pawła II oraz Prawo i Sprawiedliwość

No pis ten skrot nie obraza (ale i tak pis by zasluzylo), ale papieza na pewno

Do odrzucenia, bo ban słuszny (nie bede rozwijac skrotu bo bana nie chce dostac)

Edytowane przez Pusheenka

Komputerek UwU

tenor.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, McStasio napisał:

oraz Prawo i Sprawiedliwość

kasuj to z internetu. pis to wiadomo co prądem

 

na nie, zmień nick, bo skrót w nim zawarty zawiera dość niemiłe słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .Jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .Jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .Wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

 

chyba nie łapie, otrzymujesz 5% za offtopic

Edytowane przez agatkahihi
  • Superka 1
  • Wow 2
  • Haha 1

2021-05-24_00.10.42.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boże co z ciebie za człowiek ty do kościoła chodzisz ?

niech ci to Bóg wybaczy. do odrzucenia powody up

  • Superka 1

sugnaturka (2).png177669839_809897212973207_7434726175115360853_n 1.png

                                                   Chętnie odpowiadam na pytania _McSzymix_  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie zmień nick jak koledzy piszą u góry i tyle

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...