Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

C3Y3EWSK4


C3Y3EWSK4

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: C3Y3EWSK4
Nick Administratora, który banował: xKitka
Długość bana: 5 dni
Kiedy to się stało?: 21.05.2021
Opis sytuacji: poniżej
Screen bana: --

 

Witam, 

Dostałam bana za granie na Lunar Client. Ban jest 5 dniowy bo spytana o jego posiadanie się przyznałam. Nie wiedziałam, że jest on niedozwolony, a na sprawdzenie zostałam wzięta po spytaniu na /pomoc czy za lunara można dostać bana (zobaczyłam na czacie, że ktoś dostał za badliona i to mnie zastanowiło). Sprawdziłam regulamin i Lunar Client jest wymieniony wśród modyfikacji niedozwolonych, więc oczywiście nie mam pretensji o otrzymanie za niego bana. Kiedy spytałam dlaczego w zasadzie jest ban za Lunara, moderacja wyjaśniła mi, że ma on ustawienia wspomagające PVP. Tu pojawia się moje pytanie: Domyślam się, że moderacja jak i administarcja może sprawdzić moje punkty PVP na serwerze. Nie mam żadnych, ponieważ nigdy na RealCrafcie nie zależało mi na rankingu PVP, a raczej na rozwoju działki, targu lub licytacjach. Czy w takim wypadku byłaby możliwość zdjęcia bana? Bo z tego co zrozumiałam podczas rozmowy z moderacją, Lunar jedynie wspomaga PVP, w którym nie brałam udziału. Chciałabym też wyjaśnić dlaczego korzystałam z Lunara jeśli nie miałam zamiaru zyskiwać dzięki niemu przewagi w PVP na serwerze. Przyzwyczaiłam się do niego przez granie na innym serwerze gdzie jest on dozwolony. Przez ostatni miesiąc codziennie z niego korzystałam dlatego odruchowo Minecrafta uruchamiałam poprzez właśnie tego klienta. Tak też było tym razem. Ma on wiele udogodnień takich jak wyświetlanie pingu, FPS lub modyfikacje estetyczne kompletnie nie wpływające na rozgrywkę. Oczywiście po zakończonym banie nie będę z niego korzystać, nauczona przykrym doświaczeniem. Drugą kwestią, o którą chciałabym spytać jest to czy bana można dostać tylko za granie na serwerze na Lunar Cliencie czy również za samo posiadanie go na komputerze, aby móc z niego korzystać na innych serwerach, na których jest on dozwolony. Jeśli ban nie może być zdjęty mimo braku aktywności w PVP oczywiście to zrozumiem, prosiłabym tylko o informację czy po skończonym banie dalej będę miała swoją działkę i fundusze, czy konto zostało wyzerowane? Z góry dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam :).

Edytowane przez C3Y3EWSK4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok długie podanie

musisz przeczytać dokładniej regulamin

i dobrze że się przyznałeś

jest wzór tagi wszystko super

i jeszcze pytanko odinstalowałeś już ???\

jak nie to odinstaluj

jestem za skróceniem

Edytowane przez _McSzymix_
  • Przytulas 1

sugnaturka (2).png177669839_809897212973207_7434726175115360853_n 1.png

                                                   Chętnie odpowiadam na pytania _McSzymix_  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Lunar Client znajduję się na liście zabronionych modyfikacji, czyli nie można z niego korzystać na serwerze, nawet jeśli wspomaga on tylko PVP, a na takie PVP nie chodzisz to nic to nie zmienia, również jeśli miałabyś go tylko pobranego to i tak byś dostała bana, bo nawet samo posiadanie na dysku zabronionych modyfikacji jest zabronione.

 

Do odrzucenia

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, C3Y3EWSK4 napisał:

Drugą kwestią, o którą chciałabym spytać jest to czy bana można dostać tylko za granie na serwerze na Lunar Cliencie czy również za samo posiadanie go na komputerze, aby móc z niego korzystać na innych serwerach, na których jest on dozwolony.

Można chyba dostać za same posiadanie

 

25 minut temu, C3Y3EWSK4 napisał:

Jeśli ban nie może być zdjęty mimo braku aktywności w PVP oczywiście to zrozumiem, prosiłabym tylko o informację czy po skończonym banie dalej będę miała swoją działkę i fundusze, czy konto zostało wyzerowane?

wszystko zostanie zachowanie, jest tylko ban na 5 dni, za drugim przyznaniem usunięcie działki i stanu konta + 7 dni bana, a za trzecim to samo ale na 10 dni

 

ogólnie to ja jestem za zaakceptowaniem, bo rozumiem o co Ci chodzi i jestem w stanie Tobie uwierzyć, bo sam bym był z niego korzystać (i też nie wychodzę na pvp oprócz ostatnich kilku dni gdzie zbijam punkty), ale niestety za sam fakt jego posiadania musiałbym być ukarany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, C3Y3EWSK4 napisał:

się przyznałam

to teraz jeszcze "kare odczekałam" i każdy będzie happy

Otrzymujesz 5% za OffTopic//mordensoldier124

Edytowane przez mordensoldier124

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...