Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

OlkaOlka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: OlkaOlka
Nick Administratora, który banował: mordernsoldier124

Długość bana : 2 dni
Kiedy to się stało?  2021.05.20. 16.42
Opis sytuacji: Dostałam bana za utrudnianie pracy administracji. Chodziło zapewne o spleef bo nie było mnie wtedy na serwerze. Wczoraj o godzinie 11 dowiedziałam się że jednak nie dam rady się stawić. Jednak admin mordernsoldier124 napisał w informacji że trzeba zgłosić rezygnacji 24h przed starciem. Myślałam że już nic nie da się zrobić. Jednak przepraszam bo faktycznie utrudniłam pracę adminom 😥. Proszę o minimalne skrócenie kary
Screen bana: NIestety nie posiadam w tej chwili ale mogę wrzucić ok 16.

EDIT: Dzięki że @_SireenWolf_ przypomniałaś o dacie

Edytowane przez OlkaOlka
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wzór i tagi są

Rozumiem mordern ostrzegał jednak...

hmmm jestem za minimalnym skróceniem kary chociaż jest krótka 😉

sugnaturka (2).png177669839_809897212973207_7434726175115360853_n 1.png

                                                   Chętnie odpowiadam na pytania _McSzymix_  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja, 

Nie znamy długości bana, 

na plusik masz fakt, że wykorzystałaś wzór i przyznałaś się do utrudniania pracy. 

Również jestem za skróceniem kary, mogło to być wydarzenie rodzinne, które jest bardzo ważne, więc raczej stawiane wyżej niż turniej.

Jestem za skróceniem kary!

 

Wolf~

  • Superka 1

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
Napisano (edytowane)

Informacja o tym, że trzeba zgłosić rezygnację 24h przed turniejem została napisana w regulaminie turnieju: (najlepiej od razu przeczytaj regulamin turnieju, aby uniknąć niepotrzebnych banów)

 

"3. W przypadku rezygnacji z udziału w turnieju należy minimum 24 godziny przed pojedynkiem poinformować o tym organizatorów. 

3.1. Użytkownik, który nie zgłosi rezygnacji w wyznaczonym terminie zostanie zablokowany na 2 dni na serwerze Minecraft za dezorganizacje turnieju."

 

 

Do odrzucenia

Edytowane przez Randall
  • Like 1
  • Sad 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wypowiedzieć tak jak powiedziała @_SireenWolf_ miałam ważne wydarzenie rodzinne

dowiedziałam się dopiero o 11 wczoraj to by już nic nie dało. 😥

Wiem że utrudniłam pracę administracji. Przepraszam.....

Ale to jest mój ulubiony serwer i nie wiem co miałam zrobić w takie sytuacji. Żałuję i proszę jednak o skrócenie kary

  • Przytulas 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OlkaOlka złap mnie za lolka - znacie to?

Tak na poważnie to widzimy tutaj przeogromne nadużywanie permisji oraz poczuwanie się, jeżeli faktycznie chodzi o brak wiadomości dotyczącej rezygnacji z Twojej strony. 

  • Haha 1

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dowiedziałaś się o 11 o ważnym wydarzeniu rodzinnym, to naprawdę wystarczyło napisać wiadomość prywatną na forum, w której mówisz, że niestety ale nie jesteś w stanie wziąć udziału w turnieju, ponieważ nagle dowiedziałaś się o czymś. Brak takiej informacji spowodował zamieszanie, ponieważ na szybko musieliśmy szukać zastępstwa na Twoje miejsce. Z dwojga złego lepiej poinformować 7 godzin przed, niż wcale. Nie jestem maszyną, tylko człowiekiem i jestem w stanie podejść do każdego gracza indywidualnie i w niektórych przypadkach zgodzić się na późniejszą rezygnację z udziału. Niestety, ale w regulaminie była informacja na ten temat + jak wspominałem nie dostałem żadnej informacji od Ciebie, dlatego kara powinna zostać.

  • Superka 1
  • Like 1

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...