Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Murder4Me


Gość Murder4Me

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Murder4Me

Nick zbanowanego: Murder4Me
Nick Administratora, który banował: mordensolider124

Kiedy to się stało?: 13.05.2021r. godz.22.59
Opis sytuacji: Podczas pobierania ts3 i próby logowania przełączyłem się na okno minecraft. Niestety od razu zobaczyłem okno, iż zostałem zbanowany. Chciałbym się do tego odwołać ponieważ nie każdego ineternet zdąży pobrać i nie każda osoba ogarnie od razu tsa. Jeśli byłaby możliwość sprawdzenia mnie aktualnie i w ostateczności jeśli byłbym czysty zdjęcia blokady. Jeśli ktoś z administracji będzie dostępny z wielką chęcią wytłumaczę temat na ts tylko prosiłbym o szansę. Jeśli chodzi o logi z góry uprzedzam że nie będzie żadnych odpowiedzi ode mnie na temat sprawdzania, ponieważ jak głupi miałem wyłączony chat zwykły były tylko komendy. Niestety zorientowałem się o tym dopiero po czasie.
Screen bana: image.thumb.png.ab55aae8b47fd0f5afd7498b87a91faf.png

Edytowane przez Murder4Me
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Mówiąc szybko i na temat, nie zostaniesz jeszcze raz sprawdzony, ponieważ cheaty, które posiadałeś mogłeś usunąć, więc takie sprawdzanie nic by nie pomogło.

Mogłeś również poprosić osobę sprawdzającą o wydłużenie czasu, myślę, że nie było by z tym problemu.

Wyżej również napisałem "posiadałeś", a napisałem tak dlatego, że na załączonym SS'ie bana widać przyciski "Reconnect" i "AutoReconnect" co świadczą o posiadaniu cheatów.

 

Do odrzucenia

  • Superka 3
  • Haha 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2021 o 13:42, Murder4Me napisał:

nie każdego ineternet zdąży pobrać i nie każda osoba ogarnie od razu tsa.

No oczywiście, że tak! Nie rozumiem dlaczego morden nie dał Ci czasu na pobranie tsa i nie był w ogóle wyrozumiały. To, że jemu się pofarciło i mieszka w mieście nie oznacza, że ty mieszkający w szałasie z drabinkami masz tak samo szybki internet jak on. Ostatecznie jestem za pouczeniem i zbanowaniem mordena

  • Haha 4

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...