Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ZloteJablko_


exe_maks

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: exe_maks
Nick osoby oskarżonej: ZloteJablko_
Miejsce wydarzenia: serwer
Data i godzina wydarzenia: 18.05 ok. 22
Opis sytuacji: gram na serwerze i nagle chlop ma jakis do mnie problem. po chwili klocenia sie zaczął robic takie numery jak widać na logach pod spodem. dla mnie to absurd.

pozdrowionka 😄 miałbym więcej tego, ale kopałem i chatu nie widac wtedy 😞
Dowody:
[22:11:10] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] ZloteJablko_: ktoś jeszcze jest przydupasem exe_maks ?

[22:12:05] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] ZloteJablko_: Place 10k za od lubienie działki exe_maks Odlubiles pisz mi na /msg

[22:19:23] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] ZloteJablko_: exe_maks szczam na twoje 50k

[22:23:12] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] ZloteJablko_:  kochani wpisujemy /vw exe_maks i odlubiamy działkę  Aby wygrać musisz mi napisać na /msg 

[22:27:50] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] ZloteJablko_: exe_maks masz d0?

[22:28:49] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] ZloteJablko_: Vejdi ty jesteś jeb 60

[22:29:43] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] ZloteJablko_: i znowu lecisz na liste cfeli

  • Superka 4

 

 

Bez_tytuu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...