Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

norbito

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: norbito
Nick Administratora, który banował: agatkahihi
Kiedy to się stało?: 18.05.2021 20:20
Opis sytuacji: Popełniłem przestępstwo, bo rzucałem ludzi wędka na pvp, ale nie wiedziałem, że za to jest więzienie aż na 24h, wiem, że muszę ponieść karę, ale przez to moje przypływy finansowe bardzo ucierpią. Proszę o skrócenie wyroku i drugą szansę. Obiecuje, że się to nie powtórzy. Możecie mi dać zawiasy i na drugi raz zbanować na tydzień nawet. Pozdro.
Screen bana:

image.thumb.png.10516564986b284a439fcecb9d8fe149.png

Edytowane przez norbito
  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
Napisano (edytowane)

Zalecam się zapoznać najpierw z regulaminem, nawet na /warp s jest wzmianka o spychaniu graczy wędką, ban wydany słusznie, a to, że Twoje przepływy finansowe ucierpią to już nie nasz problem, było nie spychać ludzi.

 

Do odrzucenia

Edytowane przez Randall
  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara za używanie wędek nie została nigdzie jasno sprecyzowana. Po nazwie bana w regulaminie można to zrozumieć jako kara za budowanie pułapek na serwerze lub zachęcanie innych osób do zejścia na dół i obiecywanie, że nic się jej nie zrobi, a następnie zabicie i zabranie itemów(Oszukanie gracza, by odebrać mu itemy). Zrzucanie wędkami nie jest oszustwem, a często widzianą sytuacją na warp s, więc wina należy raczej nie do mnie, a do graczy stojących na barierach. Po za tym jest info o tym, które również można rożnie odebrać, ale nawet w taki sposób, że nie można stać na granicy(ss).

Na /warp s nie ma żadnej wzmianki o używaniu wędek. (ss)image.png.2cac333f7bddbc9dea06888357995e55.pngimage.png.3cda3e58b826a245051c90e6389c0a50.pngimage.png.9b1271f119d0d6ddbd6c76750dc0fc90.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.10 Używanie wędki w celu przeciągnięcia Gracza za bezpieczną strefę jest zabronione.

Okej teraz doczytałem, jednak sądzę, że kary mogłyby być lepiej sprecyzowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

To prawda nie ma hologramu informującego o wędkach, ale dopytałem się @jipsyy i powiedziała mi, że takowy hologram był, ale znikł, dlatego wydawało mi się, że jest o tym wzmianka, ale wina jednak nie jest po Twojej stronie, bo hologram nie został zamieszczony na nowo

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...