Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kac41700

Rekomendowane odpowiedzi

po umieszczeniu na czacie wiadomości o treści "GRACZE! JUŻ NIEDŁUGO WYSTARTUJE 8 EDYCJA [reklama] NAJWIĘKSZEGO W POLSCE SERWERA GEOPOLITYCZNEGO! WPADAJCIE NA [reklama] PO WIĘCEJ INFORMACJI PISZCIE DO MNIE NA DISCORDZIE: [reklama]" czat został zablokowany a około 30 s później dostałem bana na az tydźeń. uważam że to socjalizm że tak robicie ja jak mogliście się już domyslić od dawna zajmuję się prowadzeniem serwerów i moja PEOFESJONALNA admnistracja NIGDY czegoś takiego nie robi! dla waszej informacji: nie obchodzi mnie wasz serwr ale uwarzam to za faszyzm i socjalizm i bede walczyl z niesprawieddliwoscią na serwerach. mój nick w mc: kac41700

 

Otrzymałeś blokadę na 7 dni za reklamę celową.//agatkahihi

Edytowane przez agatkahihi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee XD?

Przecież to jest czysta reklama tw czy innego serwera

I jest to u nas banowane, czy tego chcesz czy nie.

Poza tym

Wystarczy przeczytać regulamin XD

Na niee!

1540783144_giphy(2).gif.82bd45ed1cffbd259af64cbedecc4794.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE, powinieneś otrzymać bana permanentnego.

 

[17:32:02] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] kac41700: GRACZE! JUŻ niedługo wystartuje 8 edycja <REKLAMA> największego w polsce SERwERA geopolitycznego! wPADAJCIE na naSZEGO discorda: <REKLAMA> po wIĘCEJ informacji piszcie do mnie na discordzie: <Również reklama>

[17:32:38] [main/INFO]: [CHAT] [RC]kac41700 został tymczasowo zbanowany przez Zeltraz na 1 tydzień za Reklama[Celowa]

 

Do odrzucenia

  • Superka 1

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDD na nie papa powody wyzej

  • Przytulas 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...