Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

chasamunga


kamikadze

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: chasamunga
Nick Administratora, który banował: mordensoldier124
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało?: 9.05.2021 w okolicach 23-24
Opis sytuacji: Grając na REALCRAFT miałem spór z Mr_Flisu69 i ustaliliśmy, że zmieżymy się na onlypvp na wrsji 1.8.8. Z racji, że mogliśmy używać makro na tym serwerze Flisu powiedział, żebym sobie zainstalował po to, żeby mieć równe szanse. Makro zostało zainstalowane 2 maja w godzinach porrannych (około 11.20 i posiadałem je na komputerze do 11.35). Pojedynek skończyliśmy o 11.34 a 11.35 plik został trwale usunięty. Na koniec wstawie linki. Data utworzenia to data pobrania. Data zmodyfikowania to ostanie użycie, data usunięcia to data albo pozbycia się pliku lub nie otwieranie go (pisze tam wtedy kiedy plik został ostatnio użyty). Plik w mojej sytuacji został usunięty (użyty) 2 maja o godzinie 11.35. Przy sprawdzaniu admin otworzył mi to więc data mogła się zmienić, ale na szczęście mam zrzut ekranu, który zrobiłem podczas sprawdzania. Było to makro na klocki, ponieważ gram na arivi. Mod, który mnie sprawdzał zauważył w zapisie komputera "Easy Auto Clicker" i automatycznie dał mi bana :(. Nie wszedł w date pliku, kiedy został utworzony, kiedy zmodyfikowany oraz kiedy usunięty (lub ostatnio używany). Wbiłem później na ts i poszliśmy z kamikadze i modem na discorada. Powiedziałem jakie popełnił błędy podczas sprawdzania i czemu nie sprawdził tych dat w zdaniu wcześniej. Powiedział, że zapomniał tego sprawdzić i że zbanował dlatego, że pisało już samo auto clicker. W tym momencie powiedziałem, że jak nie sprawdził dobrze i dał bana to niech teraz da unbana. Niestety powiedział, że nie posiada takich uprawnień i mam napisać odwołanie. Pisze teraz bo wracałem z majówki. Niestety tysiąckrotnie zgłaszałem sytuacje, że forum mi nie działa i wyrzuca mi wtedy przeglądarkę. Próbowałem na pc, laptop, table, tel i nic. Również zgłaszałem do moedensoldier124, że jak byłem na pvp i byłen na koxie w perf secie typ o nicku z tego co pamiętam Dejavu_ zabił mnie, a przypomne że byłem na koxie i mam ss'a. Miał to przekazać wyżej, lecz gdy się spytałem czy to zrobił odpowiedział, że zapomniał i tyle. Nadal tego nie przekazał. Również zgłaszałem tą sytuację do jipsyy i miałą też przekazać ale dziwnym trafem tak samo zapomniała i ta sama wymówka. Ale chociaż przeprosiła!  No to tyle. Linki daje poniżej. A i jeszcze kiedyś grałem na makro maltiego na dragonie i plik był używany ostatnio 03.06.2020. Zarówno makro jego na klocki jak i na pvp. Linki [https://imgur.com/a/g860kMB]
Screen bana:

Fm8LB3S.png

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chasamunga miał clickera? MIAŁ  więc ban słuszny 

 1.chasamunga ma własny rozum i nie musi instalować rzeczy które ktoś mu każe

2. Jeśli miał macro to nie rozumiem sensu wchodzenia wtedy na serwer jeśli wiedział, że jak będzie sprawdzany  to dostanie bana 

 

Do odrzucenia 

 

  • Superka 3
  • Dislike 1

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wizaard_ napisał:

 

chasamunga miał clickera? MIAŁ  więc ban słuszny 

 1.chasamunga ma własny rozum i nie musi instalować rzeczy które ktoś mu każe

2. Jeśli miał macro to nie rozumiem sensu wchodzenia wtedy na serwer jeśli wiedział, że jak będzie sprawdzany  to dostanie bana 

 

Do odrzucenia 

 

Jaki ma sens banowanie za auto clickera nigdy nie używanego na serwerze i usuniętego TYDZIEŃ przed sprawdzaniem ? Na razie na neutral, czekam aż się wypowie mordenek

  • Like 1
  • Dislike 1
  • Wrr 3
  • Thinking 1

Komputerek UwU

tenor.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia nie czitujcie pozdrawiam

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pusheenka napisał:

Jaki ma sens banowanie za auto clickera nigdy nie używanego na serwerze i usuniętego TYDZIEŃ przed sprawdzaniem ? Na razie na neutral, czekam aż się wypowie mordenek

Bo to jest NIEDOZWOLONA MODYFIKACJA ;]

  • Superka 3
  • Like 1

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama grupa bartka komentuje. Macro było 15 minut na komputerze na czas 1v1 z mrflisu69 na wersji 1.8.8 i nie było używane nigdy oprócz tego momentu jak napisał. Więc ja jestem za pozytywnym rozpatrzeniem. Niestety jak pisze w odwołaniu mordensoldier124 pospieszył się z banem i nie sprawdził daty utworzenia i modyfikacji. Pozdrawiam

  • Superka 1
  • Przytulas 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wizaard_ napisał:

 

chasamunga miał clickera? MIAŁ  więc ban słuszny 

 1.chasamunga ma własny rozum i nie musi instalować rzeczy które ktoś mu każe

2. Jeśli miał macro to nie rozumiem sensu wchodzenia wtedy na serwer jeśli wiedział, że jak będzie sprawdzany  to dostanie bana 

 

Do odrzucenia 

 

no tak ale on miał 5 miesięcy temu używane makro xd

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wizaard_ napisał:

 

chasamunga miał clickera? MIAŁ  więc ban słuszny 

 1.chasamunga ma własny rozum i nie musi instalować rzeczy które ktoś mu każe

2. Jeśli miał macro to nie rozumiem sensu wchodzenia wtedy na serwer jeśli wiedział, że jak będzie sprawdzany  to dostanie bana 

 

Do odrzucenia 

 

Napisał nawet, że był z tym makro tylko na serwerze [.......] żeby reklamy nie było i tam używał. Więc nie wchodził z tym makro na realcrafta. W zdjęciu na imgur widać rzeczywiście datę zmodyfikowania i utworzenia co wskazuje na jego korzyść. Również napisał że admin zobaczył tylko auto clicker i dał bana, nie sprawdził więc daty utworzenia, zmodyfikowania i usunięcia co wskazuje na błąd podczas sprawdzania. Po wydaniu bana jak napisał skontaktował się z nim i pokazał czego nie sprawdził a on na to że teraz musi się odwołać bo już dał mu bana za szybko a nie ma permisji, żeby dać unbana. Powodzenia w pozytywnym rozpatrzeniu!

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
18 minut temu, kamikadze napisał:

no tak ale on miał 5 miesięcy temu używane makro xd

Emmm, ale chasamunga przyznał, że: "Makro zostało zainstalowane 2 maja w godzinach porannych (około 11.20 i posiadałem je na komputerze do 11.35)"  - czyli 10 dni temu, a nie 5 miesięcy.

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

Napisałeś, że używałeś tego autoclickera 15min na jakimś serwerze i usunąłeś, ale masz dowód, że akurat na tamtym serwerze pvp go używałeś? (dowód ss/film z tego serwa)

Miałeś niedozwoloną modyfikację na komputerze więc imo ban słuszny.

 

 

Jestem 40% neutral na 60% za odrzuceniem 

  • Superka 2

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz był zgłaszany za używanie niedozwolonych modyfikacji, a po jego sprawdzeniu wykryłem trzy programy macro. Dwa z nich były już usunięte, jednak na komputerze nadal był trzeci program, który na moich oczach został otwarty przez sprawdzanego. Po wstępnej analizie ustaliliśmy, bo nalegał na to sprawdzający, że program był uruchamiany 2 maja br., tzn. niedawno.

Pokreślę, że zarówno w taryfikatorze, jak i w liście niedozwolonych modyfikacji jest jasno napisane, że blokujemy za samo Posiadanie niedozwolonych modyfikacji. Tak samo jak biorę kogoś na sprawdzanie, to pytam "Czy przyznajesz się do posiadania niedozwolonych modyfikacji?".

Edytowane przez mordensoldier124
  • Superka 5

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada została wydana poprawnie. Na swoim komputerze nie możesz posiadać żadnych śladów po wspomagaczach wchodząc na nasz serwer. Mówiąc, że 2 maja wszedłeś tylko na serwer PVP potwierdzasz poprawne wydanie bana. W porównaniu do cheatów na inną wersję minecraft makro możesz stosować na każdej wersji. Tłumaczenie się, że graliście na serwerze 1.8.8 nic nie zmienia. Odwołanie odrzucam.

Edytowane przez krzyychu
  • Superka 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...