Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Lordmoker01


dominik585
Wiadomość dodana przez agatkahihi,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę to jeszcze raz ponieważ jest czarne na białym jak on się przyznał a wy odrzuciliście! To tak dałem mu koxy za sojusz na pvp po tygodniu zaczął mnie bić, chce odzyskać moje koxy, chce żeby on dostal jakąś kare. Powiedziałem mu ze mamy soja za te koxy a on powiedział żebym dał mu jeszcze 60k to się zastanowi.tego akurat nie mam zdj. Mam jeszcze zdjęcia jak pisał o tak. Ja to napisałem tylko dla beki, jak usuniesz to na forum będziemy mieć tego soja. Na ogólnym przyznaje się ze mnie oszukał, pisal że nie mam dowodów i nic mu nie zrobię a jak napisałem że zawsze robię zdjęcia mam zdjęcia to nagle zaczął mówić że jednak mamy soja! 

Jego nazwa w grze Lordmoker01, tak jak na zdjęciach. Proszę żebyście coś z tym zrobili bo jak jest na zdjęciach sam się przyznaję do tego a wy to odrzuciliście.. 

IMG_20210509_102910.jpg

IMG_20210509_102250.jpg

IMG_20210509_112525.jpg

IMG_20210509_104433.jpg

Edytowane przez agatkahihi

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

na nie wszystko u krisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za odrzuceniem powody wyzej

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...