Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xNapieraczek


kusin1234
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu i tagów.

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: kusin1234
Nick osoby oskarżonej: xNapieraczek
Miejsce wydarzenia: Moja działka
Data i godzina wydarzenia: 8.05.2021 godz.ok.1:35
Opis sytuacji: Ugadałem sie z typem że kupi odemnie coblexy. Było ich 77. Wyżuciłem ich połowe i miał mi przelać 69300 (czyli 900 za sztukę) i wtedy miłbym dać mu resztę, a ten rzucił mi glowstone i uciekł nie przelewając mi ani grosze. Cziałbym spowrotem moje 37 cobleków albo wartość ich tak jak sie ugadywałem z tym człowiekiem, czyli 900 za sztukę.

Dowodyhttps://imgur.com/a/zaRllWq wszystkie ss jakie mam i logi z serwera.

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temu scamującemu dziecku należy się ban tak +/- miesiąc, bo to co ludzie robią to się w głowie nie mieści. Niestety dzieci mają mniej rozumu w tych czasach.

Wszystko widać na załączonych screenach.

Za zaakceptowaniem skargi i nadaniem jak najszybciej bana.

Pozdrawiam

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zaakceptowaniem w życiu nie lubie dwóch rzeczy: wątróbki i osób które scamują, a co do skargi fajnie napisane i wszystko wyjaśnione, więc mam nadzieje że odzyskasz co twoje a złodziejaszek dostanie odpowiednią kare, pozdrawiam

CcXLHZ5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...