Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

UwUnikus3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: UwUnikus
Nick Administratora, który banował: Oldmancats
Długość bana: permamentny
Kiedy to się stało?: 07.05.2021
Opis sytuacji: dostałem bana za omijanie systemu blokad ale ja nie omijaem żadnych blokad po prostu mialem multi konto ktoro grało już dużo przed tym banem więc powinienem dostać bana za mk chciałbym grać na realcrafcie bardzo. miałem 110 godzin i 35k punktów questowychi robiłem dobre eventy na działce miedzy innymi

 labirynt o 200k który budowałem 4 dni  i 2 parkury miałem 70 polubień dzialki i bardzo prosze o u b
Sc reen bana: 2021-05-07_21_42_34.thumb.png.0195df9011a9eccf27faf00779dd3e5d.png

Edytowane przez UwUnikus3
wcześniej nie dałem screena bana
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, UwUnikus3 napisał:

po prostu mialem multi konto ktoro grało już dużo przed tym banem

I podczas bana też pewnie grało. Grając na mk podczas trwania blokady musisz liczyć się z tego konsekwencjami, nawet jak nie jesteś ich świadomy.

 

Do odrzucenia.

  • Superka 2

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Za odrzuceniem, dostałeś bana na UwUNikuś za wursta na 7dni i po około 5min później wbiłeś na serwer na koncie Hubert320 (czyli na mk) i też dostałeś bana za wursta 


+zostały ci poblokowane inne MK

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...