Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

zawistny9898
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru wątku.

Wyróżnione odpowiedzi

nick- zawistny

nick admina-karolajn_

ban-1dzien 23h 49min

okolo 21:20

Jakiś typ mnie poprosił o pomoc bo zalał sobie dom tepłem sie obkradł mnie i pisałem do admina cyt "admin jakis chuj mnie obkradł pomocy itd mysle ze chodziło o początek zdania ze admin jakis chuj do nie do niego było lecz o graczu ktory mnie obkradł tylko pisałem szybko

BARDZO przepraszam admina poprostu za szybko pisałem bo typ mnie obkradł z 200k

 

Edytowane przez zawistny9898
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja serio nie chciałem zeby to wyglądało ze to do admina to o tym graczu gram w wolnym czasie teraz jak ban sie skączy to ide do pracy serio taki problem to dla was pisałem na szybko

serio gosciu pisał ze ma dopiero 2h gry i co ma 200k tak nagle niemam ss ma tylko ss w ktore miejsce miałem zabrac wode

i nanim nie widac sklep cobla za 200k

prosze o odblokowanie dostepu przeprosze admina i wytłumacze

prosiłem ją o pomoc niedosc ze gosciu obkradł mnie z 200k co zbieralem chyba tydzien i sprzeawałem wszystko to jeszcze admin dał bana

inni chytują obkradają a tego co poprostu zle ulozył zdanie banujecie

wszystkim dajesz odzucone

 

Połączono posty//mordensoldier124

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze odblokuj niemam jak ci tego udowodnic ze serio do niej to nie było

straciłem 200k nic niemam oprocz kilka krow i jeszcze bana no zesz k

 

serio gosciu prosił o pomoc zeby wode z domu mu pozbierac kazal z tej strony zabierac klikłem a tam sklep ktorego nie widac i zaplaciłem 200k za 1sztuke cobla

Zrzut ekranu (37).png

 

Połączono posty//mordensoldier124

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zawistny9898 napisał:

bał sie wpuscic do domu wiec sie zgodziłem tą wode zabierac tak a nie inaczej

A znasz nick ? Bo w skargach już było kilka osób, które oszukiwały na tabliczki.

Komputerek UwU

tenor.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sprawa dotyczy mnie, więc się wypowiem. Poniżej daję logi. Masz rację, źle przeczytałam. Napisałeś to w taki sposób, że przy kilkuset graczach i szybko lecącym chacie nie zdążyłam się wczytać a sam przyznaj, że pierwsze 5 słów wygląda jak "obraza" administracji. Była też ze mną inna Administracja, ale możliwe, że tak samo przeczytali albo zaraz przeleciało do góry i już nie mogli cofnąć, więc nie mieli jak zareagować. Tak czy siak mój błąd. Bardzo Cię przepraszam.

 

Co do kradzieży, napisz skargę na tego gracza dostosowując się do wzoru, przedstaw dowody a może uda się coś z tym zrobić 🙂

 

Spoiler

[CHAT] [RealCraft] A:ZAWISTNY: admin k**a j**y c**j chciał zebyy mu pomógł cos rozwalic ukrył tak skrzynie ze jej nie widziałem i zrobił z niej sklep i jak klikłem to kupiłem cobla za 200k kurwa zrob cos

Spoiler

[CHAT] [DYŻUR] ZAWISTNY: admin k***a j***y c**j chciał zebyy mu pomógł cos rozwalic ukrył tak skrzynie ze jej nie widziałem i zrobił z niej sklep i jak klikłem to kupiłem cobla za 200k kurwa zrob cos

Spoiler

[CHAT] [DYŻUR] ZAWISTNY: serio pomuz odzyskac hajs od ukrył sklep chciał zeby mu pomuc zebrac wode bo se zalał i kliknelem i mi kupiło cobla za 200k kurrrrrrrrwa

Spoiler

[21:17:17] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RC]ZAWISTNY został tymczasowo zbanowany przez karolajn_ na 2 dni za Obraza Administracji

/cenzura z logów jest moja

 

Jestem za przyjęciem.

Edytowane przez karolajn_
  • Superka 2

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pierwsza część zdania serio mogła być myląca dlatego dostałeś taką karę. Jednakże skoro @karolajn_ sama teraz napisała, że przeprasza cię i to tylko drobne niedopatrzenie przez natłok graczy na serwerze oraz pewnie na /pomoc to po prostu popełniła niewielki błąd. Pamiętajmy, że ludzie też popełniają błędy. Jestem za przyjęciem.

  • Przytulas 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...