Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Xx_Patryczek_xX


Xx_Patryczek_xX
Wiadomość dodana przez agatkahihi,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

@agatkahihi dostałem od niej bana za niby zniewagę administracji jak nawet nie przeklinałem napisałem tylko kur..

I nie dokończyłem a potem napisałem tak:

Pro teap zmiań zawód 

I że to niby kurde jest zniewaga 🤮🤮🤮

Edytowane przez agatkahihi
  • Dislike 1
  • Haha 1
  • Wrr 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś blokadę za tę wiadomości- nie wydaje mi się żeby to była "niby zniewaga"

U mnie na msg:

Spoiler

[01:06:22] [main/INFO]: [CHAT] [Xx_Patryczek_xX -> ja] fajnie czyli na nic nie można liczyć od tych jeb.. adminów dzięki pro teap zmień zawód

I za te na /pomoc

Spoiler

[00:53:22] [main/INFO]: [CHAT] [DYŻUR] Xx_Patryczek_xX: ale nie mam tych jeb.. dowodów jezu po prostu chłop mnie .......

[00:55:20] [main/INFO]: [CHAT] [DYŻUR] Xx_Patryczek_xX: ale nie mam tych jeb.. dowodów jezu po prostu chłop mnie .......

[00:55:28] [main/INFO]: [CHAT] [DYŻUR] Xx_Patryczek_xX: ale nie mam tych jeb.. dowodów jezu po prostu chłop mnie ......

[00:56:03] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:Upomnienie gracza Xx_Patryczek_xX(1) przez mordensoldier124 za Niepoprawne użycie /pomoc (Spam) 

[00:57:10] [main/INFO]: [CHAT] [DYŻUR] Xx_Patryczek_xX: co teraz sie boisz odpowiedzieś taki mądry jesteś??? to lepiej już przestań być adminem bo ci to nie wychodzi

[01:01:44] [main/INFO]: [CHAT] [DYŻUR] Xx_Patryczek_xX: dzięki za pomoc jesteś do dupy

 

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...