Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

vTeliz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem neutralny , mimo że wkurzacie spamem na czacie w RC i nie wiem co jest z tym DC itd. @oldmancats wie za co dała bana i konkretny powód. RC nie posiada DC więc raczej promowanie go to trochę słabo bo jeśli padła tam jakaś promowanie serwa to Adios ( w przypadku że serw powstał pod serw RC ) jeśli na luźne rozmowy itd. to nie powinno być perma gdyż nie był zrobiony serw pod RC tylko do rozmów więc można pisać o innym serwie.

16 minut temu, GazikBott napisał:

po prostu smieje sie z typa co pisze ze nie bylo zadnych serwerow lecz takie screeny mam i takowe zostaly podeslane do administracji

Podeślij dowód tutaj.

Piszcie wszystko w jednej wiadomości, ponownie łącze posty//agatkahihi

Edytowane przez agatkahihi

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, sparkyy napisał:

Jeżeli faktycznie nie reklamowałeś innych serwerów to @oldmancats powinna trochę wyjaśnić ALE jeżeli reklamowałeś inne serwery na dc to niestety kara zasłużona i nawet wyjaśnienia oldmancats nie są tutaj potrzebne.

Tak naprawdę to do odrzucenia bo nie ma dowodów za i przeciw w obecnej chwili to tylko słowo przeciwko słowu. 

No właśnie tu jest problem bo on reklamował inne serwery więc kara jest wydana poprawnie (reklamował to na swoim serwerze dc na który zapraszał ludzi z realcrafta nie mam jak dać dowód ponieważ zostaliśmy wyrzuceni z jego dc nie chodzi też tutaj o to że reklamował swój discord tylko to że reklamował na swoim discordzie inne serwery  minecraft ) 

 

 

NIEPOZDRAWIAM

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AlixShuffle napisał:

No właśnie tu jest problem bo on reklamował inne serwery więc kara jest wydana poprawnie (reklamował to na swoim serwerze dc na który zapraszał ludzi z realcrafta nie mam jak dać dowód ponieważ zostaliśmy wyrzuceni z jego dc nie chodzi też tutaj o to że reklamował swój discord tylko to że reklamował na swoim discordzie inne serwery  minecraft ) 

Gazik ma dowód który podesłał oldmancats więc on może go podesłać tu, po za tym jeśli serw nie powstał typowo pod RC tylko do luźnych rozmów to perm nie słuszny 😄

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, reklamował swój komunikator aby urozmaicić se rozgrywkę i żeby mu się przyjemniej grało, a co jest na komunikatorze to już nie sprawa serwera.

zabatratawe.jpg

Edytowane przez _PanZabojad_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mnich napisał:

Gazik ma dowód który podesłał oldmancats więc on może go podesłać tu, po za tym jeśli serw nie powstał typowo pod RC tylko do luźnych rozmów to perm nie słuszny 😄

Z tego co tam widziałam to nie tylko po to powstał ten discord (chodzi mi o luźne rozmowy) działo się tam duuużo  w tym reklamowanie innych serwerów minecraft. A jeśli discord jest robiony por RC  to nie powinien tam promować/reklamować innych serwerów 

  • Superka 1

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mnich napisał:

Gazik ma dowód który podesłał oldmancats więc on może go podesłać tu, po za tym jeśli serw nie powstał typowo pod RC tylko do luźnych rozmów to perm nie słuszny 😄

ktoś z ekipy vTeliza sam wcześniej napisał że serwer jest typowo pod RC xD więc masz odpowiedź już na to pytanie

Edytowane przez turlajdropsa
literówa

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BarteQ napisał:

jestem na tak gdyż przebywam  na tym kanale disscord i taka sytuacja nigdy nie zaszła ani na kanale głosowym ani tekstowym kanał został stworzony pod realcraft  a nie pod promowanie innych serwerów .

.

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turlajdropsa napisał:

ktoś z ekipy vTeliza sam wcześniej napisał że serwer jest typowo pod RC xD więc masz odpowiedź jużna to pytanie

ziomo , może on jako twórca tego serwa na DC nie miał zamiaru takiego żeby reklamować inny serw. Tylko ktoś z ekipy wysłał jakaś reklame nie wiedząc że zabronione jest to,  Dlatego, przed promowaniem serwa na DC trzeba zrobić regulamin .

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mnich napisał:

ziomo , może on jako twórca tego serwa na DC nie miał zamiaru takiego żeby reklamować inny serw. Tylko ktoś z ekipy wysłał jakaś reklame nie wiedząc że zabronione jest to,  Dlatego, przed promowaniem serwa na DC trzeba zrobić regulamin .

nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z jego przestrzegania

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za głupi błąd trzeba ponieść konsekwencje, według mnie temat powinien zostać zamknięty i administracja niech podejmuje decyzję czy zostaje perm czy zmniejszenie kary.

p.s Jestem za permem nie chce ponownego spamu ,,Dam 1200 za polubienie działki,,

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mnich napisał:

ziomo , może on jako twórca tego serwa na DC nie miał zamiaru takiego żeby reklamować inny serw. Tylko ktoś z ekipy wysłał jakaś reklame nie wiedząc że zabronione jest to,  Dlatego, przed promowaniem serwa na DC trzeba zrobić regulamin .

Ziomo to własnie vTeliz promował nie ktoś inny

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mnich napisał:

ziomo , może on jako twórca tego serwa na DC nie miał zamiaru takiego żeby reklamować inny serw. Tylko ktoś z ekipy wysłał jakaś reklame nie wiedząc że zabronione jest to,  Dlatego, przed promowaniem serwa na DC trzeba zrobić regulamin .

Nie, to on podesłał ip innego serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, turlajdropsa napisał:

nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z jego przestrzegania

Mi chodzi o nie regulamin RC tylko jego DC że za nim promuje to trzeba zrobić regulamin.

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zane76 napisał:

Proszę o możliwość rozmowy na TS3 za 30min na mam internet do dupy i mi się pobiera lub link do dc i odwołanie bana

Nic to nie pomoże @vTeliz przyznał się, było nie lizać pupci jemu to perma by nie było. 

Nie pozdrawiam.

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mnich napisał:

Nic to nie pomoże @vTeliz przyznał się, było nie lizać pupci jemu to perma by nie było. 

Nie pozdrawiam.

Myślę że nie chodzi mu teraz o vTeliza bo  @Zane76 dostał przed chwilą  bana za "brak wspolpracy" i myślę że zamiast napisac swój post napisał tutaj lecz nie wiem to tylko ja tak podejrzewam 

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, GazikBott napisał:

Moge podesłać wszystkie dowody jeśli administrator zgodzi się na to iż na screenach są ip serwerów 

Podeślij na priv mi

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AlixShuffle napisał:

Myślę że nie chodzi mu teraz o vTeliza bo  @Zane76 dostał przed chwilą  bana za "brak wspolpracy" i myślę że zamiast napisac swój post napisał tutaj lecz nie wiem to tylko ja tak podejrzewam 

Aaa dobra 

Zobacz obraz źródłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...