Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

vTeliz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Przychodze z prosbom o odwolanie mojego perma ( Uwazam ze ten "Ban" Jest Nie sluszny bo nigdy nic nie rekamowalem 

Nick zbanowanego: vTeliz
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: Pernamentny
Kiedy to się stało?: Okolo godziny 9 dostalem informacje od " BarteQ10 " Ze cala ma ekipa dostala bana 
Opis sytuacji: 1. Nie reklamowalem innego serwera i nie czuje sie winny mojego bana gdy chcialem sobie na chilku pograc z moimi koleszkami zauwalylem ze mam bana ( ok 10:30 )
Screen : 

S


EDIT :
Bana dostala moja cala ekipa chcialbym zeby jak ktos mnial dostac bana to jedynie ja . . . prosze o wyrozymialosc , dziekuje 
776769978_Zrzutekranu(1058).thumb.png.4743f7573a13b83f805888f919b27eac.png

 

Edytowane przez agatkahihi
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie reklamowałeś do dlaczego masz bana za reklamę i to celową? Na ten moment do odrzucenia, brak dowodów, które Ciebie oczyszczają. Trzeba poczekać na wypowiedź administratora, który banował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, __Bono__ napisał:

Jestem na Nie

Ponieważcelowo piszecie reklamy żeby dostawać bana.

 

Czy my piszemy cytaty typu : zapraszam na ten serwer lepszy od realcrafta , zapraszam na yt / twicha ? moim zdaniem nie zapraszamy jedynie na nasza dzialke a to robi wiele osob ? co nie 

  • Superka 1
  • Haha 3
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spoconymacius napisał:

Jestem na nie kara zasłużona

Przepraszam ale musze sie wypowiedziec : 1. dostalas bana zaslozonego i ja dostalem ( moim zdaniem nie ) i teraz placzesz , przepraszam ale to prawda , dziekuje 
edit : i wogole na nie sa osoby tylko od bartka wiec troszke xD 

Edytowane przez vTeliz
edit
  • Haha 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie nie reklamowałeś innych serwerów to @oldmancats powinna trochę wyjaśnić ALE jeżeli reklamowałeś inne serwery na dc to niestety kara zasłużona i nawet wyjaśnienia oldmancats nie są tutaj potrzebne.

Tak naprawdę to do odrzucenia bo nie ma dowodów za i przeciw w obecnej chwili to tylko słowo przeciwko słowu. 

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, vTeliz napisał:

Witam , Przychodze z prosbom o odwolanie mojego perma ( Uwazam ze ten "Ban" Jest Nie sluszny bo nigdy nic nie rekamowalem 

Nick zbanowanego: vTeliz
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: Pernamentny
Kiedy to się stało?: Okolo godziny 9 dostalem informacje od " BarteQ10 " Ze cala ma ekipa dostala bana 
Opis sytuacji: 1. Nie reklamowalem innego serwera i nie czuje sie winny mojego bana gdy chcialem sobie na chilku pograc z moimi koleszkami zauwalylem ze mam bana ( ok 10:30 )
Screen : 

S


EDIT :
Bana dostala moja cala ekipa chcialbym zeby jak ktos mnial dostac bana to jedynie ja . . . prosze o wyrozymialosc , dziekuje 
776769978_Zrzutekranu(1058).thumb.png.4743f7573a13b83f805888f919b27eac.png

 

Na Nie sam cie zgłosiłem i bana wydała oldmancats czyli miałem nieliczne dowody na to że wysłałeś celowo reklamę + dla mnie wykorzystywałeś luki w regulaminie.

Ban wydany słusznie polecam nie wracać na następnej edycji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, GazikBott napisał:

Na Nie sam cie zgłosiłem i bana wydała oldmancats czyli miałem nieliczne dowody na to że wysłałeś celowo reklamę + dla mnie wykorzystywałeś luki w regulaminie.

Ban wydany słusznie polecam nie wracać na następnej edycji 

1. skad celowa reklamoujac moja ekipe daje ludzia mozna nazwac checi ;c a jesli juz tak to napewno nie celowo chyba to robilem ? gdzie tu jest prawda

 

  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że jest tu kłótnia dosyć spora może sam opowiem dlaczego masz bana

 

Na twojej działce na tabliczkach jest żeby dodać cię na dsc w ramach rekrutacji dodania do działki.

 

Oczywiście jest to scam iż każda osoba która wygrała tą rekrutację nie jest dodana.

 

Po dodaniu cię na dsc pierwsza twoja wiadomość to link do twojego dsc i dopisek zapraszam czyli niejednoznacznie reklamujesz swojego dsc wykorzystując luki w regulaminie tak abyś nie dostał bana. Serwer w ogóle jest nie związany z RealCraftem a robisz tam dziwne rzeczy typu wyzywanie osób i reklamujesz inne serwery 

były tam jakieś aternosiki i serwery pvp.

 

Oczywiście dodam najważniejsze że po dodaniu cię zapytałem jak wygląda rekru: trzeba być aktywnym na twoim dsc albo dać 200k do ręki na 2 DNI!

Widać że to jest robione tylko pod twoje dochody. Tak samo chcesz utrzymać ludzi na dsc bo szkoda im opuścić serwer na którym już coś przesiedzieli.

 

 

Łatwiej mówiąc wykorzystujesz luki w regulaminie za co dla mnie powinnien być perm reklamujesz swojego dsc (właśnie wykorzystując luki w regulaminie) na tym dsc wyzywasz osoby reklamujesz serwery jak i wysyłasz screeny prywatnych rozmów z administratorem. 

 

Na Nie perm zasłużony a nawet bym dorzucił 

 

Pozdrawiam ale nie vTeliza i jego lizodupów

  • Superka 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GazikBott napisał:

Widze że jest tu kłótnia dosyć spora może sam opowiem dlaczego masz bana

 

Na twojej działce na tabliczkach jest żeby dodać cię na dsc w ramach rekrutacji dodania do działki.

 

Oczywiście jest to scam iż każda osoba która wygrała tą rekrutację nie jest dodana.

 

Po dodaniu cię na dsc pierwsza twoja wiadomość to link do twojego dsc i dopisek zapraszam czyli niejednoznacznie reklamujesz swojego dsc wykorzystując luki w regulaminie tak abyś nie dostał bana. Serwer w ogóle jest nie związany z RealCraftem a robisz tam dziwne rzeczy typu wyzywanie osób i reklamujesz inne serwery 

były tam jakieś aternosiki i serwery pvp.

 

Oczywiście dodam najważniejsze że po dodaniu cię zapytałem jak wygląda rekru: trzeba być aktywnym na twoim dsc albo dać 200k do ręki na 2 DNI!

Widać że to jest robione tylko pod twoje dochody. Tak samo chcesz utrzymać ludzi na dsc bo szkoda im opuścić serwer na którym już coś przesiedzieli.

 

 

Łatwiej mówiąc wykorzystujesz luki w regulaminie za co dla mnie powinnien być perm reklamujesz swojego dsc (właśnie wykorzystując luki w regulaminie) na tym dsc wyzywasz osoby reklamujesz serwery jak i wysyłasz screeny prywatnych rozmów z administratorem. 

 

Na Nie perm zasłużony a nawet bym dorzucił 

 

Pozdrawiam ale nie vTeliza i jego lizodupów

Szczerze powiem , NIE BYLO ZANYCH ATERNOSOW I PVP 2 . Dodaje do dzialki po przekroczeniu 72 h h na discordzie z aktywnoscia juz 4 osoby sa dodane c; lizodupem to jestes jedynie ty pozdrawiam ciebie goraco 

  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, McStasio napisał:

Na NIE, powody u kolegów wyżej

ehhh kolejny przydupas bartka 

 

Ten wpis nic nie wnosi do odwołania, dostajesz 5% za Offtopic//agatkahihi

Edytowane przez agatkahihi
  • Haha 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vTeliz napisał:

ehhh kolejny przydupas bartka 

Czy według ciebie każdy kto jest przeciwko tobie jest tzw. ,,przydupasem bartka''? XD. Według mnie nie wszyscy powinni popierać twoje zdanie bo uważasz że jest słuszne.

  • Superka 2

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , moim zdaniem ban za reklamowanie discorda vTeliz'a jest niesłuszny , czemu odpowiedz jest prosta : starał się rozbudować comunity realcrafta poprzez informowaniu o rekrutacji do ekipy na realcrafta na rożnych innych serwerach , sam gram w tej ekipie i jest tam spoko nie ma żadnych serwerów aternos / pvp - jedynie gramy na Realcrafcie , dziękuje za przeczytanie do końca , jestem na tak

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak gdyż przebywam  na tym kanale disscord i taka sytuacja nigdy nie zaszła ani na kanale głosowym ani tekstowym kanał został stworzony pod realcraft  a nie pod promowanie innych serwerów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mikors napisał:

Dzień dobry , moim zdaniem ban za reklamowanie discorda vTeliz'a jest niesłuszny , czemu odpowiedz jest prosta : starał się rozbudować comunity realcrafta poprzez informowaniu o rekrutacji do ekipy na realcrafta na rożnych innych serwerach , sam gram w tej ekipie i jest tam spoko nie ma żadnych serwerów aternos / pvp - jedynie gramy na Realcrafcie , dziękuje za przeczytanie do końca , jestem na tak

Skoro nie ma tam żadnych aternosów / serwerów pvp to czemu dostał bana xD?

 

2 osoby wyżej to tylko znajomi vTeliza a ich konta zostały po to zrobione widać po reputacji jak i odpowiedziach na forum 

Edytowane przez GazikBott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, GazikBott napisał:

Skoro nie ma tam żadnych aternosów / serwerów pvp to czemu dostał bana xD?

gazik jesli moge ci dac tego dc wraz z dziennikiem i zobaczysz sobie ze nic nie bylo dziekuje 

 

 

szczerze sam o to sie pytam dziekuje o wyrozumialosc i widze ze powoli rozumiesz . 

16 minut temu, GazikBott napisał:

Skoro nie ma tam żadnych aternosów / serwerów pvp to czemu dostał bana xD?

Edytowane przez agatkahihi
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vTeliz napisał:

szczerze sam o to sie pytam dziekuje o wyrozumialosc i widze ze powoli rozumiesz . 

 

ale ty chyba nie rozumiesz tego o co chodziło gazikowi  XD

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vTeliz napisał:

szczerze sam o to sie pytam dziekuje o wyrozumialosc i widze ze powoli rozumiesz . 

 

co? co mam rozumieć?

 

po prostu smieje sie z typa co pisze ze nie bylo zadnych serwerow lecz takie screeny mam i takowe zostaly podeslane do administracji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...