Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KrychaMieczXD


KrychaMieczXD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Admin
Napisano (edytowane)

Nick zbanowanego: KrychaMieczXD
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana:  2 dni
Kiedy to się stało?: około godziny 00:08
Opis sytuacji: Bana tak naprawdę dostałem za spingowanie dosłownie parę razy gracza vteliz (jakieś 3 - 4 razy).  
Czemu to zrobiłem? -bo po prostu nie odpisywał mi na wiadomości.

image.png.3de8b8d90dff4c8385170a118cca4ebb.png - pierwszy raz :))

image.png.e6ae95cd5a8ca47d496103c50ac95fb0.png - drugi raz :)) (właśnie na to mi nie odpisał w żaden sposób)

image.png.45ad42d1669fa19a802002e38265f93a.png - trzeci raz :))

Cały czas mnie prowokował i robił wojny na chat ze swoją ekipą

image.png.42562d78feb1cf56e672c30f0141b8cb.png

 

Ciąg dalszy...
image.png.233ebfe43de752f0af928df4b6eccfd5.png

 

cały czas prowokował mnie na chat mc tym:

image.png.ec9a2427ef40f1d05ed5bcdf195c51c6.png

 

a tutaj dowód, że faktycznie tym spamili:
image.png.43451e43baafb98ff2c1b88e80aaccee.png

 

A tu jak się cieszyli kiedy dostali informacje, że dostanę bana na 24h
image.png.6f670cdaad70f492cf941e0104947fe3.png
lecz dostałem na 2 dni...

 

Oczywiście zgłosili mnie umyślnie, abym dostał bana i wypadł z topki. vteliz miałby wtedy pewność, że już go nie przebiję i ucieknie mi w topce, ale osoba która oszukuje daleko nie zajdzie i sam dostał słusznego bana za to, co robił:
image.png.4c9414caa06a1500d529b3f4da212aaa.png

Głównym powodem dla którego go oznaczałem było to, że w moim kierunku zastosował groźbę dotyczącą życia realnego na voicechat na discord związanym z realcraft. Było to na discord więc administracja nic nie mogła zrobić, ale za to był oznaczany. Mam nagranie co zrobił i jest umieszczone na yt jako niepubliczne, ale raczej linku tutaj nie dam, bo nic się nie da z tym filmem zrobić, chyba, że ktoś poprosi mnie w odpowiedzi o dowód, dlaczego został pingowany, to umieszczę link w odpowiedzi.

 

Screen bana: 

image.png.d2e974b8b6fa3a25dfad83c553599525.png

.

Edytowane przez KrychaMieczXD
// ciągle dodają mi się zdjęcia po ss bana i je usuwam :))
  • Superka 3

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban za quote? nie wiem co o tym myśleć jednocześnie jestem na Tak  

bo to nic złego ale zanim administracja zadecyduje co z toba zrobic minie ci ten ban wiec odwolanie bez sensu

Edytowane przez GazikBott
// fiasfjsaiofguwnooooo
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Za zaakceptowaniem, powody u @turlajdropsa

  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zaakceptowaniem ,   ponieważ według mnie za oznaczanie na chacie powinien dostać muta albo ostrzeżenie na pv a 3/4 razy oznaczyć kogoś to nie tak dużó 

mugłby też na serwerze być plugin aby oznaczenie było możliwe np. co 300 sekund :)

 

 

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak, bo rzeczywiście mamy tu bana za niewinność. wklejam definicję nękania

image.png.3f4984889a4b8a4fb9a477975daa74e6.png

pingowanie kogoś kilka razy, aby dana osoba w końcu mu odpowiedziała nie jest nękaniem

Edytowane przez Klusek
  • Superka 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym od siebie dodać że Krycha dostał bana za nękanie na 2 dni za quote.

Tymczasem pan vTeliz który zgłosił Kryche na swojej działce postawił męskie przyrodzenie i na nim podpis krycha / bartek

spamił z kolegami na czacie "cala polska spiewa z nami krycha za kratami" 

na jego discordzie wyzywał ich cały czas są dowody na to (wiem ze cos co dzieje sie na dsc sie nie liczy) 

Lecz to nie ważne iż vTeliz dostał perma.

 

Kryszcze minie ten ban zanim administracja go rozpatrzy do zamknięcia 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

4 minuty temu, michociaak napisał:

imo jest to forma nękania, gracz nie może nic zrobić - w końcu nawet /ignore nie blokuje oznaczeń

kara wydana słuszna, tylko powód zły. Prędzej "Niepoprawne użycie czatu"

za odrzuceniem

Cooo XD?

Nawet jeśli to Niepoprawne używanie czatu to jaka kara w taryfiatorze to upomnienie, a nie ban pFF

 

 

Niepoprawne używanie czatu ≠ Nękanie Graczy 

         upomnienie ≠ ban

 

  • Superka 2

1540783144_giphy(2).gif.82bd45ed1cffbd259af64cbedecc4794.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ElAlbanczyk napisał:

kara słuszna w dodatku wydawal ją członek zarzadu, przyda wam sie chwila odpoczynku bo to juz było zenujące co robiliscie, do odrzucenia

Ciekawe że mówisz to ty bo chciałbym przypomnieć że również posiadasz bana za nękanie więc to raczej tobie przyda się chwila przerwy.

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, turlajdropsa napisał:

Ciekawe że mówisz to ty bo chciałbym przypomnieć że również posiadasz bana za nękanie więc to raczej tobie przyda się chwila przerwy.

Screenshot_20210504-123100_Chrome.thumb.jpg.89b03a710c79355b32c612880d69e56c.jpgciekawy ban, nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ElAlbanczyk napisał:

Screenshot_20210504-123100_Chrome.thumb.jpg.89b03a710c79355b32c612880d69e56c.jpgciekawy ban, nie powiem

przyznaje się do błędu najwidoczniej posiadałem fałszywe informacje, lecz to i tak nie zmienia faktu że kara jest przesadzona

  • Superka 1

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem za zaakceptowaniem ban za niewinność imo. Gracz wielokrotnie prowokował i mimo że widział że wiele osób uważa że źle robi, ten dalej brnął w swoje i namawiał ziomeczków jego by spamili wielokrotnie na chacie ,,Cała polska śpiewa z nami, Krycha za kratami'' co było wystarczająco żałosne. Narcyz nie widzi swoich błędów, dalej brnie, Krycha i spółka próbowali go jedynie na ziemie ściągnąć, próbowali wyjaśnić ale vTeliz trzymał się od nas na odległość i dalej brnął w ten konflikt zamiast go załagodzić.

 

9 godzin temu, ElAlbanczyk napisał:

kara słuszna w dodatku wydawal ją członek zarzadu, przyda wam sie chwila odpoczynku bo to juz było zenujące co robiliscie, do odrzucenia

Kara słuszna? xDD no to nie źle... podkreślasz że wydał karę członek z zarządu. Nie chcę atakować oldmancats ale często jednak była  sytuacja gdy gracz dostawał trochę, za długiego bana właśnie od oldmancats który ostatecznie był skracany gdyż gracz się odwołał. mówisz że to było żenujące co robiliśmy... vTeliz odleciał do góry za mocno, narcyz nie widział swoich błędów. chat spamił już w pewnym momencie cały, a ten dalej nie widział swoich błędów i dalej w sposób żałosny komunikował się na chacie i dalej wchodził z ten konflikt zamiast załagodzić i ewentualnie przyznać się do błędu. kara NIE słuszna ofc

 

Połaczono posty/hihi

Edytowane przez agatkahihi
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Nosz kurde 2 osoba niewinna jestem za skróceniem kary. ten vTelz czy jak mu tam mega zle postąpił a na dodatek jeszcze mowil ze im mama na nowotwór zdechnie (zdechnąć to se mucha może) i też powiem, że w jego wyrażaniu się w języku polskim jest bardzo dużo błędów. A i jeszcze szkoda że podwójnego perma nie dostał za groźby totyczące życia realnego u mamy ofiary tego rozboju.

pozdrawiam serdecznie

2115

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wasze odwołania dotyczą tego samego. Nie zostaliście zbanowani tylko za sytuację z vTeliz. Administratorka, która wydawała blokady była nie raz świadkiem nękania przez Was Graczy. Oprócz tego, dostała niejedno zgłoszenie. Po przeanalizowaniu dokładnie całej sytuacji mogę stwierdzić, że @oldmancats miała odpowiednie dowody na wydanie wszystkich blokad. Odwołania odrzucam.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...