Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

turlajdropsa


turlajdropsa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: turlajdropsa
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: 2 dni
Kiedy to się stało?: 0:12
Opis sytuacji: dostałem bana za ,,nękanie graczy'' gdy tak na prawde to nie ja jestem sprawcą nękania. Podejrzewam że sytuacja dotyczy sytuacji z graczem vTeliz. A więc chciałbym wyjaśnić co tak na prawde zaszło. Zaczeło się tak że gracz vTeliz zaprosił nas na swojego discorda którego sam promował na serwerze RealCraft, po dołączeniu do niego na kanał zwyzywał nas oraz mame @KrychaMieczXD nawet mamy na to dowody. po tej sytuacji zaczeliśmy razem z połową serwera go oznaczać. Jeżeli oznaczenie gracza to tzw. ,,nękanie'' to proponuje wycofać tę komende XD Pozdrawiam i prosze o ub dla nas oraz bana dla vTeliz
Screen bana: wstawił się u góry więc sorki xD(juz jest na dole//agatkahihi)

Zrzut ekranu (13).png

 

Edytowane przez agatkahihi
  • Superka 1

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ElAlbanczyk napisał:

discord to nie komunikator serwerowy więc na policje z tym idz, a poza tym zasłuzyliscie sobie na te bany. za odrzuceniem

Iśc na policje że zwyzywał mame kolegi? Moim zdaniem starczy ukaranie gracza na serwerze. A po drugie to zasłuzyliśmy sobie na bana tym że oznaczaliśmy go na czacie? W takim razie powinno się zbanować połowe serwera

  • Superka 1

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turlajdropsa napisał:

Iśc na policje że zwyzywał mame kolegi? Moim zdaniem starczy ukaranie gracza na serwerze. A po drugie to zasłuzyliśmy sobie na bana tym że oznaczaliśmy go na czacie? W takim razie powinno się zbanować połowe serwera

ty sie ciesz ze perma nie dostaliście bo takie cos przewiduje taryfikator, jak mają go ukarać na serwie za cos co robił na NIE SERWEROWYM KOMUNIKATORZE? nadal do odrzucenia

i wasze "tylko" oznaczanie trwało 2 dni juz

wiec to juz było nękanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ElAlbanczyk napisał:

ty sie ciesz ze perma nie dostaliście bo takie cos przewiduje taryfikator, jak mają go ukarać na serwie za cos co robił na NIE SERWEROWYM KOMUNIKATORZE? nadal do odrzucenia

i wasze "tylko" oznaczanie trwało 2 dni juz

wiec to juz było nękanie

Moim zdaniem jeśli promował ten serwer głosowy na czacie serwera MC to w pewnym sensie jest to powiązane z całym serwerem. Jeśli zaprasza nas na kanał głosowy tylko po to aby nas zwyzywać i grozić to jest to karane. A poza tym to niby ,,nękanie'' nie trwało 2 dni tylko 2-3 godzinki więc tu także się mylisz.

  • Superka 1
  • Dislike 1

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę iż banicja jest słuszna i powinna zostać przedłużona!
Nękanie graczy jest bardzo karygodne i bardzo nie ładne, komuś można wjechać tym na psychike...
Bardzo proszę iż osoba zbanowana zrozumiała co zrobiła i wywnioskowała coś z tego!

zabatratawe.jpg

Edytowane przez _PanZabojad_
  • Thinking 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, _PanZabojad_ napisał:

Myślę iż banicja jest słuszna i powinna zostać przedłużona!
Nękanie graczy jest bardzo karygodne i bardzo nie ładne, komuś można wjechać tym na psychike...
Bardzo proszę iż osoba zbanowana zrozumiała co zrobiła i wywnioskowała coś z tego!

zabatratawe.jpg

rozumiem ze to nie było dobre zachowanie spamowac na czacie oznaczeniami ale nie uwazam zeby było to banowane na 2 dni

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ElAlbanczyk napisał:

ty sie ciesz ze perma nie dostaliście bo takie cos przewiduje taryfikator, jak mają go ukarać na serwie za cos co robił na NIE SERWEROWYM KOMUNIKATORZE? nadal do odrzucenia

i wasze "tylko" oznaczanie trwało 2 dni juz

wiec to juz było nękanie

do tego jest czat a pozatym jest komenda /ignore 😎🤙

essa rigcz na tak bo to sie kupy dupy nie trzyma ban za quote to troche przesada

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, michociaak napisał:

imo jest to forma nękania, gracz nie może nic zrobić - w końcu nawet /ignore nie blokuje oznaczeń

kara wydana słuszna, tylko powód zły. Prędzej "Niepoprawne użycie czatu"

za odrzuceniem

Cooo XD?

Nawet jeśli to Niepoprawne używanie czatu to jaka kara w taryfiatorze to upomnienie, a nie ban pFF

 

 

Niepoprawne używanie czatu ≠ Nękanie Graczy 

         upomnienie ≠ ban

 

1540783144_giphy(2).gif.82bd45ed1cffbd259af64cbedecc4794.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, michociaak napisał:

 

Co nie zmienia faktu, iż oldmancats to członek zarządu przez co może wydawać kary wykraczające poza Taryfikator Kar. Jeśli już zdecydował*ś się wypominać mi taryfikator, to na początku przeczytaj regulaminy

XD

Ale Ty czaisz że Nękanie a Niepoprawne używanie czatu to są 2 różnie inne rzeczy ?

To tak jak byś powiedział że np ogórek to owoc

Edytowane przez Y4FiR
Już kij z tym taryfikatorem
  • Thinking 1

1540783144_giphy(2).gif.82bd45ed1cffbd259af64cbedecc4794.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie tego ,,Nękaniem graczy'' jest przesadą. chłopaczyna odleciał, prowokował, pisał i zaczepiał w żałosny sposób i nie zrozumiał swoich błędów. Czy tylko ja myślę w ten sposób że gdyby chat spamił i oznaczałby mnie, to czy tylko ja myślę że to by miało oznaczyć że coś tu jest nie tak? że powinienem zluzować i się ogarnąć i przemyśleć? najwidoczniej tok myślenia vTeliza tak nie podpowiadał i wolał prowokować czy obrazić mamusię jednego z graczy który ,,nękał go'' Uważam że ban jest nie prawidłowy, Za zaakceptowaniem

 

19 godzin temu, _PanZabojad_ napisał:

Myślę iż banicja jest słuszna i powinna zostać przedłużona!
Nękanie graczy jest bardzo karygodne i bardzo nie ładne, komuś można wjechać tym na psychike...
Bardzo proszę iż osoba zbanowana zrozumiała co zrobiła i wywnioskowała coś z tego!

zabatratawe.jpg

Ban na 2dni co jest przesadą i uważasz że powinien zostać przedłużony? No to nie źle. Chłopaczyna odleciał i prowokował nie widząc swoich błędów. My próbowaliśmy my jakkolwiek pokazać że powinien zluzować i się ogarnąć co wielokrotnie sam zresztą pisałem na chacie jednak bohater nasz myślał inaczej i wolał opluwać wiele wiadomości które gdzieś tam świadczyły o jego zachowaniu. mówienie że nasze zachowanie było żałosne jest trochę jednak beznadziejne. Gracz odleciał. Rozmawiałem z nim na dc i nie wydawał się miły, Kara powinna zostać ZMNIEJSZONA a nie ZWIĘKSZONA.

 

Połączono posty//agatkahihi

Edytowane przez agatkahihi
  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Ja tez proszę o zmniejszenie kary dla dropsa bo jak mówiłem ta kara to zupełnie nie powinna być kara tylko jakiś  złoty medal dla poległych w walce z vTalizem.

pozdrawiam

2115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wasze odwołania dotyczą tego samego. Nie zostaliście zbanowani tylko za sytuację z vTeliz. Administratorka, która wydawała blokady była nie raz świadkiem nękania przez Was Graczy. Oprócz tego, dostała niejedno zgłoszenie. Po przeanalizowaniu dokładnie całej sytuacji mogę stwierdzić, że @oldmancats miała odpowiednie dowody na wydanie wszystkich blokad. Odwołania odrzucam.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...