Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

michalXDLOL


michalxdlol2005
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu i tagów.

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: michalXDLOL
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Długość bana: 2dni
Kiedy to się stało?: akcja działa się dnia 02.05.2021 około godziny 22,00
Opis sytuacji: Podczas miło spędzanego czas na pvp  10 osobowy team napadł na mnie a w tym lubie_zgredunia. Gdy uciekałem wpadłem do przypadkowej dziury (której nie zbudowałem). Od razu wskoczył za mną lubie_zgredunia zabudowałem go z obsydianu on zamiast rzucać pereł czy wyjść gdy było to możliwe dobrze się przyglądał jak go zabudowałem zrobiłem mu nóżki z drewna które może zniszczyć i rzucić perłe. Po 2/3 minutach dominowanie lubie_zgredunia dostałem bana na dwa dni za budowanie pułapek na pvp.
Screen bana: brak

 

Edytowałam wzór//agatkahihi

 

 

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za usunięciem lub skróceniem bana ,ponieważ budowanie na mapie surowcowej jest dozwolone i jak zaznaczył Michał zgredunio mógł uciec , nie jest to wina MichalaXDLOLA że lubie_zgredunia nie uciekał tylko czekał na przybycie administracji i zbanowanie Michała

 

  • Przytulas 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odrzuceniem. 
Budowanie pułapek na surowcowej jest zabronione,  a gracz po prostu wykorzystał twoją czynność, aby porobić ss i podesłać administracji. Co prawda, zrobił to z premedytacja, dlatego następnym razem uważaj z kim się bawisz i co robisz.

 

Pozdrawiam. 

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu że zrobiłeś nogi 

Do odrzucenia 

Edytowane przez wizaard_
  • Superka 4

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za  odwołaniem bana .
pytałem się wielokrotnie o to czy można zrobić nóżki lub zaobsydianować kogoś na pvp 

 

5 godzin temu, wizaard_ napisał:

To nie zmienia faktu że zrobiłeś nogi 

Do odrzucenia 

Nogi nie są zabronione jeżeli ktoś sam w nie wejdzie byczku ;3

 

 

5 godzin temu, Krisuniu napisał:

Do odrzucenia sam w odwołaniu się przyznałeś, że go zabudowałeś co zalicza się jako pułapkę kara jest wydana poprawnie 

no właśnie nie zalicza się do tego 

połączono posty//agatkahihi

Edytowane przez agatkahihi
  • Superka 1
  • Like 1
  • Haha 1
  • Wrr 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dzialiq napisał:

jestem za usunięciem lub skróceniem bana ,ponieważ budowanie na mapie surowcowej jest dozwolone i jak zaznaczył Michał zgredunio mógł uciec , nie jest to wina MichalaXDLOLA że lubie_zgredunia nie uciekał tylko czekał na przybycie administracji i zbanowanie Michała

 

co? 🤨 to jest odwolanie czy przyznanie sie do winy 

 

michal sam opisal cala sytuacje potwierdzajac jednoznacznie ze jest winny i kare dostal sluszenie

nie powiem co w co za robienie nozek pozdro

 

za odrzuceniem

  • Superka 1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na neutral ,bo faktycznie to nie ty zbudowałeś,ale za ten już 1dzień będziesz miał unbana więc odwołanie morze nie zostać opatrzone.

  /Uptade

8 godzin temu, GazikBott napisał:

co? 🤨 to jest odwolanie czy przyznanie sie do winy 

 

michal sam opisal cala sytuacje potwierdzajac jednoznacznie ze jest winny i kare dostal sluszenie

nie powiem co w co za robienie nozek pozdro

 

za odrzuceniem

moim zdaniem zabudowanie to nie jest pułapka ale jestem na neutral

połączono posty//agatkahihi

Edytowane przez brunek333

1618725561367_2021-04-17_21_24_07.png.e1ebb57524586e91e93a09c8367801bc.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie powody u osób które są tam wyżej też na nie sory nie chce mi się wymieniać osób 

  • Haha 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Do odrzucenia. Jak widzisz pułapki na warp s są zabronione (;. Na przyszłość zapamiętaj, że nie wolno takich rzeczy robić. A z resztą @jipsyy nigdy bez powodu nie banuje.

pozdrawiam

2115 ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...