Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

michalXDLOL


UwUnikus3

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:UwUnikus
Nick osoby oskarżonej: michalXDLOL
Miejsce wydarzenia: działka gracza  michalXDLOL
Data i godzina wydarzenia:02.05.2021 godzina dokładna to 1:47-2:00
Opis sytuacji: tak więc gracz o nicku michalXDLOL wczoraj o godzinie ok.2 w nocy oscamował mnie na kilof 6/3/3/1 był on dla mnie bez cenny trafiłem go z magicznej skrzyni tego samego dnia ale wracając do rzeczy powiedział mi on tego samego dnia iż przyjmie mnie do jego ekipy na tym serwerze ogulnie taki team że sie nie zabijają i wgl wszystko razem robią

było to dla mnie bardzo ważne gdyż nie jestem zbyt dobry w pvp itp dałem mu ten kilof a on powiedział że mnie nie przyjmie bo to nie jest tylko jego team a że kilof sobie weźmie wszystko jest w linku poniżej samo oddanie kilofa też moge pokazać no i tyle git chyba zastosowałem sie do wszystkiego a i  yz mugłbym odzyskać tek kilof jeśli sprawa zostanie rozpatrzona pozytywnie dla mnie
Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=pKk63guLel0

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myśleć... niby oszukał na itemek w grze, chętnie go wziął i nie chciał oddać i wgl ale jednak masz swój mózg i sam wykonujesz czynności. nie jesteś zaprogramowanym robotem. Soj czy nie soj, gdybym miał propozycję ODDAĆ KILOF 6/3/3 to bym jednak nie skorzystał szczególnie że może mnie on wydymać. Powiedziałbym że jestem na NIE, ale jednak jestem w tej sytuacji NEUTRAL

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral powody up

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chamskie zachowanie, chłopak uwierzył im a oni go oszukali.

Fakt Faktem że głupio postąpił dając jakże cenny kilof 6/3/3/1

Lecz chcąc dołączyć do ich teamu był nawet w stanie oddać swoją najcenniejszą rzecz.

 

            Bo Patrz, jeśli umawiasz się z typkiem że kupujesz coś np przez neta, 

                  tooo ufasz sprzedawcy że, rzecz którą kupujesz od niego jest przedstawiony z prawdą.

 

Fakt że jeśli nie dostaniesz określonego przedmiotu, to otwierasz spór, które rozwiązują osoby wyżej 

Tak samo Administracja podejmą ostatnią decyzję, którą możemy w pewien sposób lekko nakierować.

Ale wydaje mi się że Jest to serwer Który nie toleruje oszustw i szybko Wyprostuje zaistniałą sytuację :F

 

Jestem Zaa

 

 

 

1540783144_giphy(2).gif.82bd45ed1cffbd259af64cbedecc4794.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku z yt nic nie wynika, no chyba rozmawialiście, ale nie mam jak tego obecnie sprawdzić. Póki co neutral z przewaga na nie. Tak jak napisał @AdamJokerek powinieneś mieć swój rozum, nie jednak jeśli rzeczywiście cie oscamował, to już nie powinno się mówić o twojej głupocie, bo nie nam to oceniać tylko o oszustwie. Dostarcz na to jakiegoś dowody, a nie owce i krowy, bo tam nawet nie ma pokazane, abys komukolwiek cokolwiek rzucał. 

 

p.s @Y4FiR nudziło Ci sie pisząc to? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wariatka_29 napisał:

Na tym filmiku z yt nic nie wynika, no chyba rozmawialiście, ale nie mam jak tego obecnie sprawdzić. Póki co neutral z przewaga na nie. Tak jak napisał @AdamJokerek powinieneś mieć swój rozum, nie jednak jeśli rzeczywiście cie oscamował, to już nie powinno się mówić o twojej głupocie, bo nie nam to oceniać tylko o oszustwie. Dostarcz na to jakiegoś dowody, a nie owce i krowy, bo tam nawet nie ma pokazane, abys komukolwiek cokolwiek rzucał. 

 

p.s @Y4FiR nudziło Ci sie pisząc to? 😂

Nooo @Wariatka_29ma rację wrzuć jeszcze tutaj film co mówisz że masz nagrane jak mu dajesz ten kilof i będzie cacy 👌

 

ps. Skąd wiedziałaś XDD, narazie nie kopie to se koloruje, piknie cn haha ?

  • Haha 1

1540783144_giphy(2).gif.82bd45ed1cffbd259af64cbedecc4794.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Y4FiR napisał:

Nooo @Wariatka_29ma rację wrzuć jeszcze tutaj film co mówisz że masz nagrane jak mu dajesz ten kilof i będzie cacy 👌

 

ps. Skąd wiedziałaś XDD, narazie nie kopie to se koloruje, piknie cn haha ?

Po dostarczeniu konkretnych ss na pewno odzyskasz swój kilof, a gracz zostanie ukarany

 

p.s jest prześlicznie 

  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, UwUnikus3 napisał:

prosze 

 

 

No jest ewidentnie pokazane że to twój kilof wydaje mi się że po dłuższym rozpatrzeniu @michalxdlol2005 dostanie bana tak samo jak @SzymoneQ kiedyś

 

Jestem na Tak wyżej opisałeś sytuację a po wstawieniu filmików jestem w stanie ci uwierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral-oglądalem kilka razy ten film ale moim zdaniem i tak w tych dowodach czegoś brakuje

 

Edytowane przez Worek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...