Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Zimowy_Sanek


Platworma

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Platworma
Nick osoby oskarżonej: Zimek_Sanek, bqpol
Miejsce wydarzenia: działka Zimek_Sanek
Data i godzina wydarzenia: 30.04.2021 od godz. 13:00 do 15:00 ale godziny dokładnie nie pamiętam
Opis sytuacji: Zimek_Sanek napisał na msg żę potrzebuje pomocy na działce i mam coś przetestować. Potem zrobił dziure 9 na 9 pixeli minecrafta czyli jak dziura w schodku i kazał mi klikać prawym przyciskiem myszy i wtedy kliknąłem w jego sklep który był ukryty w tej dziurze za wodą i ukradł mi 200k a potem jeszcze napisał to co w dowodzie mam.

PS: sorry żę chat rozmazałem ale gadałem też z dalekim kuzynem i tam były nasze meile i nr telefonów i miejsca zamieszkania jeśli chcecie poznać powód dlaczego pisaliśmy o takich sprawach to napiszcie w komentarzu

dowód.kradzieży.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myśleć. Dowody są niewystarczające gdyż nic nie widać bo są rozmazane. Możemy się tylko domyślać co dokładnie autor który się oszukał napisał. Niby widać jak się śmieje że się oscamował itd ale jednak... Fajnie że chciałeś pomóc, no ale... przecież to brzmiało jak haczyk trochę. NEUTRAL aczkolwiek jednak NIE

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Platworma napisał:

rozumiem że nie wiecie co myśleć bo jest rozmazany chat ale już napisałem dlaczego to zrobiłem

 

wystarczyło zamazać te fragmenty gdzie piszesz z tym kolegą co chcesz zakryć a nie cały ekran. ,,Mam ss'a ale jednak nie przeczytacie. ALE MAM''

  • Superka 1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...